11.000TL sistem önerisi

Khallesii

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bir bilgisayar almak istiyorum, bir yandan oyun oynarken çok düşük FPS almak istemiyorum ve bir yandan da yayıncılık yaptığımdan bu ikisi bir araya gelince sorun yaratıyor. Yani işlemcinin yetmediği noktalarda sorun yaşıyorum, bu nedenle bir sistem almak istiyorum, çok uzun okumamanız için basitçe birkaç temel şeyden bahsedeyim, başlıkta 10K-11K arası değil, 10k ve 11k istedim çünkü bütçem ikisinden biri olacak, biraz daha arttırabilirsem 11k yapıp alacağım fakat daha üstüne çıkmam mümkün değil. Ayriyeten bilgisayar toplamak istemiyorum, yani böyle bir uğraşa girmek istemiyorum, lütfen hazır sistem önerin, X ama güvenilir bir siteye ait bir bilgisayar olursa çok sevinirim. Bunun haricinde yazacağım başka bir şey yok, dediğim gibi yayın açtığımdan düşük FPS almayacağım ve lütfen bilgisayar ısınınca kapanan bir sistem olmasın, iki fiyat için de önerirseniz sevinirim. Ayrıca hemen bugün alacağım gibi de görünüyor uygun bir şey bulursam, bu nedenle "biraz daha bekle, bunu bırakayım ama stokları gelince alırsın" gibi şeyler yazmayın lütfen onları zaten eleyin, hemen bu akşam sipariş etmeye hazır bir sistem arıyorum özetle bu kriterlere uyan, AMD kullandığımdan ve bilgisayar ısınınca kapandığından AMD'ye karşı bir korkum var, Intel kesinlikle tercihim fakat sistemine göre AMD'nin daha iyi olduğu bir sistemi seve seve kabul ederim, şimdiden çok teşekkürler. Bilgisayarın yanına bir şey almayacağım, tüm ekipmanlarım var. Harici SSD'im olduğu için alacağım sistemde SSD'yi en düşüğe çekip işlemci veya Anakart'a ufak yükseltmeler yapabilirim SSD değerince.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı