11.500 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
11.500-12.000

Hocam adam kronik sorunu olmayan demiş. Siz sanırım olumsuzluk ekini görmediniz :D

@viamort Casper diyorsan onu aslında muadilleri olarak gösterdim ama HP OMEN ve Monster laptoplar aslında gayet güzel arkadaşım kullanıyor memnun yani bir sıkıntısı yok özellikle en üstteki monster modeli gayet uygun bu fiyata bence

@viamort Casper diyorsan onu aslında muadilleri olarak gösterdim ama HP OMEN ve Monster laptoplar aslında gayet güzel arkadaşım kullanıyor memnun yani bir sıkıntısı yok özellikle en üstteki monster modeli gayet uygun bu fiyata bence
Kronik sıkıntısı var ama, yani bana da genelde kronik sıkıntısı olan ürünler sorunsuz gelip, genelde sıkıntı çıkmayan ürünler arıza yapar. Şans işi, adam pek şansa bırakmak istemiyor.

Sizin suçunuz değil yani bu bütçelerde pek kronik sıkıntısı olmayan ürün de az açıkçası. Lenovo idepad varsa eğer ona bakabilir herkes onu tavsiye ediyor

Hocam arkadaşa karşı bir kin mi var içinizde ne bu ürünler böyle.

@theomgcat derken hocam? Bu ürünleri kullandınız da mı bunu söylüyorsunuz tamam casper sorunludur biraz doğru ama Hp Monster MSI markalarından yakınlarımdan duyduğum memnun oldukları yine de tabi karar arkadaşın biz önerimizi verdik sadece

Prime üyesi olup almayı deneyin alabilirseniz buraya da yazarsınız, yurt dışı üyelik ile fırsattan yararlanabiliyor muyuz bilmiyorum.
@theomgcat derken hocam? Bu ürünleri kullandınız da mı bunu söylüyorsunuz tamam casper sorunludur biraz doğru ama Hp Monster MSI markalarından yakınlarımdan duyduğum memnun oldukları yine de tabi karar arkadaşın biz önerimizi verdik sadece
HP ısınma sorunlu, Abra kasalar çöp kalitesinde daha fazla söylememe gerek yok.

2020 HP Omen de

Hp Omen 2020 modelinin de termal tasarımı iyi değildi, mesajdaki her ürün kronik sorunlu 🤣

Geri
Yukarı