11.500 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
11.500-12.000
Arkadaşlar, birinizin önerdiğini diğeriniz onaylamıyor. Sanırım konudaki her laptop en az 1 kişi tarafından onay almadı. :D Yanlış anlamayın beni, sadece hiçbir bilgim yok. Sorunlu ve kötü bir şey almak istemiyorum. 😋
Casper ve Monster ürünlerini seven yok pek, Monster alınırsa Tulpar serisi tercih edilmeli diye düşünüyorum.
Mümkünse indirimdeyken MSI Alpha 15 öneririm.

@Ramazan Ö, @Radeon RX 5500M sizlerin de önerisini duymak isterim. :)

Casper ve Monster ürünlerini seven yok pek, Monster alınırsa Tulpar serisi tercih edilmeli diye düşünüyorum.
Mümkünse indirimdeyken MSI Alpha 15 öneririm.

@Ramazan Ö, @Radeon RX 5500M sizlerin de önerisini duymak isterim. :)

Yukarıdaki Nitro'yu tercih ederim. Bu bantta 2060 kalmadı artık.

Orta yolu bulmak zor maalesef tekrarladığım gibi ama ben ürünün performansına daha çok önem veriyorum şu piyasada
Kişisel tercih hocam pcden geçenler genelde sadece performansa odaklanır. Macbooktan geçen adama monster abra versen kullanamaz panel kalitesi, kasası, genel hızı, hoparlörü, touchpadi, klavyesi vs. çok daha kötü.

Yurt dışına da baktım ama bulamadım gibi hocam.
Şuna bakabilirsiniz.

Senin gibi avrupa linki atmıyorum hocam. Hangi 3050Ti 10 binden başlıyor? Şu dandirik Monster markası mı? Ayrıca o attığı 3060 80W Max-Q modeli. Bana diyene bak
Atığım model senin attığını 50 kez katlar, buyurun buda 3050ti.
Arkadaşlar bu güzel gibi. Ne düşünüyorsunuz diğer arkadaşlar?
Güzel laptoptur o alabilirsiniz, daha iyisini bulmak zor, eğer bulabilirseniz 5600H, 5800H işlemcili olanı alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı