14.000 - 15.000₺ Sistem Toplama

hocam ben anlatamıyorum galiba bakın çok basit bir matematik sunuyorum size. siz 1350tl'ye aldırıyorsunuz ramler 3200mhz çalışacak. ben aynı markanın aynı model ürününü 1200tl'ye aldırıyorum benimki de 3200mhz çalışacak. birebir aynı performans alındı ve benimki 150tl daha az tuttu anlıyor musunuz ?
150 tl için ne arkadaşı tehlikeye atarım ne de daha düşük seviye de kullandırırım. Sizin öneriniz sizi ilgilendirir, benim için mantıklısı budur. Siz de bir sistem çıkarın, konuya yazın.

150 tl için ne arkadaşı tehlikeye atarım ne de daha düşük seviye de kullandırırım. Sizin öneriniz sizi ilgilendirir, benim için mantıklısı budur. Siz de bir sistem çıkarın, konuya yazın.
hocam sanki ben kalitesiz bir şey öneriyormuşum gibi davranıyorsunuz. aksine benim sunduğum ürün daha ucuz olmasına rağmen sizin attığınız ramin üst modeli. xmp profili seçilip 3200mhz çalışacak sanki bu yapılacak şey ram'e zarar verecekmiş gibi konuşup saçma algılar yaratmayın lütfen. önerdiğim ürün ilerideki yükseltmelere de daha açık ayrıca. ileride herhangi bir sistem yükseltmesinde anakartın 3200mhz aralığında kalacağının garantisi verebilir misiniz ?

hocam sanki ben kalitesiz bir şey öneriyormuşum gibi davranıyorsunuz. aksine benim sunduğum ürün daha ucuz olmasına rağmen sizin attığınız ramin üst modeli. xmp profili seçilip 3200mhz çalışacak sanki bu yapılacak şey ram'e zarar verecekmiş gibi konuşup saçma algılar yaratmayın lütfen. önerdiğim ürün ilerideki yükseltmelere de daha açık ayrıca. ileride herhangi bir sistem yükseltmesinde anakartın 3200mhz aralığında kalacağının garantisi verebilir misiniz ?
Hocam size ne diyorum bakın, sizde bir sistem toplayın muhalefet olacağınıza sisteminizi yazabilirsiniz. Mesaj yazmak ücretsiz.
RAM'i 8x2 yapıp al aşmazsan ileride yükseltirsin RAM'i:
Bu daha iyi bu arada.

Hocam size ne diyorum bakın, sizde bir sistem toplayın muhalefet olacağınıza sisteminizi yazabilirsiniz. Mesaj yazmak ücretsiz.
şimdi sistem önermeyince siz bu deli saçması mantığınızla haklı mı çıkıyorsunuz anlamadım ?

şimdi sistem önermeyince siz bu deli saçması mantığınızla haklı mı çıkıyorsunuz anlamadım ?
Tamam, en haklı sizsiniz. Bütçeyi tutturamayan da sizsiniz. Fazla yoruma gerek yok. Tutturdunuz bi RAM RAM. Daha fazla da cevap vermeyeceğim size.

Crucial Ballistixlerden hep aynı çip çıkıyor, sorun çıkarma ihtimali yok.
Problem o değil, ben kit öneriyorum tek tek al diyor. 3600 öneriyor, anakart 3200. Madem daha iyisini öneriyor, bütçeyi tutturamıyor ama gene de. 3600 RAM al demesi kolay, ona göre anakartta koysun o zaman.

Geri
Yukarı