14.000 - 15.000₺ Sistem Toplama

Monitör de veriyor diye biliyorum, o şekilde ilanı açmıştı hesaptan. Malzeme kendisinin hocam kaça isterse o fiyata koyabilir ama satabilir mi orası meçhul :)

Monitör de veriyor diye biliyorum, o şekilde ilanı açmıştı hesaptan. Malzeme kendisinin hocam kaça isterse o fiyata koyabilir ama satabilir mi orası meçhul :)
Hocam istediği fiyata koyabilirde o sisteme göre fazla 2. ele uygun fiyata koyması lazım 1660S sistem atıldı onun yanına monitörde alsan o fiyata 0 kasa almış oluyorsun.

Hocam istediği fiyata koyabilirde o sisteme göre fazla 2. ele uygun fiyata koyması lazım 1660S sistem atıldı onun yanına monitörde alsan o fiyata 0 kasa almış oluyorsun.
Hazır sistem olarak da bu var hocam size attigimla aşağı yukarı aynı benimki 12.5 tutmuştu galiba ama uğraşmam derseniz bunu alabilirsiniz.

Hazır sistem olarak da bu var hocam size attigimla aşağı yukarı aynı benimki 12.5 tutmuştu galiba ama uğraşmam derseniz bunu alabilirsiniz.
Teşekkürler hocam ama ilk defa bir masaüstü bilgisayarım olacak ve montajını kendim yapmak istiyorum.
İşlemciyi kutusundan vs. çıkartmak rahatlatıyor benide :).

Hocam 1. sistem çok iyi ama Dual channel RAM yapınca ve 500GB'lık bir SSD seçince bayağı bir tuzlu oluyor benim için.
2. attığınız sistem içinde maalesef 11.500₺ maksimum bütçem.
Farklı önerisi olanlar yazabilir mi?

11500₺ toplayan 500 daha biriktiremez mi yeme içme kısıtla kendini, 1 ayda biriktirirsin zaten o bile çokda 15 günde falan Max.

Teşekkürler hocam ama ilk defa bir masaüstü bilgisayarım olacak ve montajını kendim yapmak istiyorum.
İşlemciyi kutusundan vs. çıkartmak rahatlatıyor benide :).
Güzel bir his gerçekten, böylesi daha iyi hem. Hayırlı olsun hocam.

Geri
Yukarı