11.500 TL Sistem Önerisi

Ege Armağan

Hectopat
Daha fazla  
Ben yakın zamanda PC toplayacağım, 11.000 TL bütçem var ama yetmezse 11.500 TL kadar bütçem var. Önerilerinizi bekliyorum. GTX 1080 Ti olsun. Ryzen işlemcili olsun. Monitör en az 2K olsun ve önerirken sadece ama sadece Hepsiburada, İtopya, Nanokatalog'dan önerin. Başka yerden alamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eksen Bilgisayar'ı da tavsiye ederim, fiyatları diğer firmalara göre daha ucuz, hele ki dolar düştüğü gibi anında fiyatlarına etki ediyor. Kendi ve arkadaşlarımın sistemlerini hep oradan topladık. Eğer ki mağazadan nakit ödeme ile alırsan %3 peşin ödeme indirimi de yapıyorlar.

Merhaba arkadaşlar. Ben yakın zamanda PC alacağım. Ve dün açtığım konuda @Pantheon bana bir sistem söyledi. Ve ben de o sistemi beğendim, size de sormak istedim bu sistem nasıl ve da ucuza arttırılabilir mi diye.
Sistem:

Sistem bu şekilde. Sadece Hepsiburada, İtopya, Nanokatalog, İncehesap'tan alacağım. Aslında İncehesap'dan almazdım ama monitör ucuz olduğu için almaya karar verdim. Sizce PC nasıl uyumsuzluk var mı? Bu arada @Pantheon'a teşekkür ederim. Bana bu sistemi önerdiği için. Bu arada ben bazı yerlerde oynama yaptım. Uyumsuzluklar varsa aşağıya yazın.

Toplam: 11.670 gibi bir şey ediyor. İyi günler
Bu arada sistem 11.640 ediyor. İyi günler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı