11 bin TL'ye iPhone XR vs Xbox Series S

Bütçe
11000

LanetliSucuk

Picopat
Daha fazla  
Elimde Redmi Note 10S var. 11K bütçem var. Yıllardır PC oyunlarını oynamak istiyordum ama kardeşimin telefonu çok kötü durumda. Bataryası şişik ve ekranda kırılmalar ve. Sararmalar var. iPhone alırsam elimdeki cihazı kardeşime vereceğim. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone XR alınmaz. A12 bence alınmaz alınır da alınmışken daha iyisi olmalı. Ayrıca ekranı da iyi değil.

Hocam kardeşiniz kaç yaşında? Eğer yaşı küçük değilse ve gerçekten ihtiyacı varsa telefon almalısınız tabii ki fakat XR alınmaz artık.

Konu biraz saçma olmuş, hangisi öncelikli bir ihtiyaç ise onu satın al.

kulaklıkmı alsam yoksa televizyonmu satın alsam tadında olmuş

Elimde Redmi Note 10s var. 11k bütçem var. Yıllardır PC oyunlarını oynamak istiyordum ama kardeşimin telefonu çok kötü durumda. Bataryası şişik ve ekranda kırılmalar ve. Sararmalar var. iPhone alırsam elimdeki cihazı kardeşime vereceğim. Sizce hangisini almalıyım?

Annen baban bakmıyor mu kardeşine sana mı kaldı bakmak al Xbox'ı bak keyfine 😉👍🏿(fazla agresif çıkmış olabilirim)

Elimde Redmi Note 10s var. 11k bütçem var. Yıllardır PC oyunlarını oynamak istiyordum ama kardeşimin telefonu çok kötü durumda. Bataryası şişik ve ekranda kırılmalar ve. Sararmalar var. iPhone alırsam elimdeki cihazı kardeşime vereceğim. Sizce hangisini almalıyım?

Xbox almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı