11 Ekim'de okul kapatılabilir mi?

Adamlar okul kapatıyor beğenmiyorlar okul açıyor beğenmiyorlar, anlayamadım.

Twitter kitlesi bir acayip. Yeni MEB bakanı geldiğinde direkt istifa tagı açanları gördüm.

Twitter kitlesi bir acayip. Yeni MEB bakanı geldiğinde direkt istifa tagı açanları gördüm.

Twitter kitlesi sanırım bölünmüş durumda iki büyük topluluk halinde.

Twitter kitlesi sanırım bölünmüş durumda iki büyük topluluk halinde.

Her türden insan var. Kesinlikle her türden insan var. Okul kapanmasını isteyen kişilerin çoğunluğu (bakın hepsi değil çoğunluğu.) "ya arkadaş biz ne güzel arkada Valorant oynuyorduk bu hocada bizi görmüyordu. Böyle hiç güzel olmadı kapansın okullar." diyen tipler. Ne değişik bir milletimiz var.

Her türden insan var. Kesinlikle her türden insan var. Okul kapanmasını isteyen kişilerin çoğunluğu (bakın hepsi değil çoğunluğu.) "ya arkadaş biz ne güzel arkada Valorant oynuyorduk bu hocada bizi görmüyordu. Böyle hiç güzel olmadı kapansın okullar." diyen tipler. Ne değişik bir milletimiz var.

Aynen öyle 12'ye gelince ağlarlar.

Aynen öyle 12'ye gelince ağlarlar.

Hem çoğu insan içine çıkmaya çekinen kimseler. Tamam okuldaki arkadaşların kötü olabilir belki bu gayet doğal bir durum ama okulda sınıf arkadaşların haricindede insanlar var. Onların içine çık, sohbet et. Hadi sohbette etmiyorsun dışarı çık hava al. Evde oturmaktan kat be kat daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı