11 inch iPad Pro mu yoksa 12.9 inch iPad Pro mu oyun için daha ideal?

eyer25pro

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
𝓮𝔂𝓮𝓻25𝓹𝓻𝓸 E : ASUS ROG RTX 3080 12GB İ: RYZEN 7 5700X SS MSİ MAG CORELİQUİD 360R M2: CORSAİR MP 600PRO XT 1TB A :B550M PRO VDH PSU :SHARKON SİLENTSTORM COOL ZERE 850W EKİPMANLAR ASUS ROG CLAYMORE 2 ASUS ROG PUGİO 2 ASUS ROG DELTA T: İPAD PRO M2 11İNCH 256 GB
Meslek
ÖĞRENCİ
Kendimize bir iPad alacağız ama oyun oynarken bazı arkadaslarım 12.9 inche buyük diyor. Sizce kaç inch iPad Pro almalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendimize bir iPad alacağız ama oyun oynarken bazı arkadaslarım 12.9 inche buyük diyor. Sizce kaç inch iPad Pro almalıyım.

Bir teknoloji mağazası ( MediaMarkt vs) giderek bizzat test edebilirsiniz. Bana o kadar fiyat farkı,1.9 inç için değmez gibi geliyor.

Teşekkürler bana da öyle geldi. Bir de tek fark miniled o da sadece siyahları daha iyi gösteriyor sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle 11 inch olan kendimde kullanıyorum ve gayet memnunum. M1 chip harika iş çıkarıyor.
Özellikle NBA 2K Mobile ve NBA 2K21 arcade Edition'da.

Ekran olarak aralarında çok büyük bir fark var mı acaba?

Hocam PUBG gibi oyunlar içinse ben şahsen 12.9 içn olan modelini tercih ederdim yürüme koşma gibi şeyleri sağa sola daha yakın koyup ortada geniş bir ekran kalır size hem de daha paralak bir ekran bütçeniz varsa tabii.

Teşekkürler zaten yurt dışında ucuz geliyor ailemde destek veriyor zaten.

Geri
Yukarı