11. nesil Intel işlemcilerin fiyatı düşer mi?

Egol

Hectopat
Daha fazla  
11. nesil i7 11700 (K olmayan) modeli almayı planlıyordum. Fakat en düşüğünün 3800TL olduğunu görünce hayal kırıklığına uğradım. Sizce düşer mi fiyatları 1-3 ay arasında? 3800TL 460~USD yapıyor sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diyelim ki dolar düştü, muhtemelen fiyatları bir süre daha aynı kalır. Çünkü adam onun ithalatını yüksek dolar üzerinden yaptı. Ama 1-3 ay çok kısa bir periyot bence düşmesi iiçin

Düşmez. Elektronik için en doğru zaman indirim olan zamandır. Ne zaman indirime girerse beklenmemeli, alınmalı. Malul doları biliyorsunuz, kıçında kurt var. Bu gidişle yükselir.

Düşse bile alınmaz, trafo. Ayrıca 10700K, bazı testlerde 11700K'yi geçiyor. 11900K 8-16 olmasını hiç konuşmayalım bile.

Elbet düşecektir, yeni çıkan her şey yüksek fiyatla giriyor piyasaya.

11700'ün incelemelerini incelediniz mi hiç? K olan model 10700K'dan daha kötü çıktı testlerde. Yeni nesil diye daha fazla para verip 11700 alan parasını çöpe atar şu an.

Dolar 8.50'yi geçmediği sürece birkaç hafta içinde fiyat düşer. Ama 11. nesil hayal kırıklığı oldu benim için. Düşse de alınmaz çoğu model.

Dolar 8.50'yi geçmediği sürece birkaç hafta içinde fiyat düşer. Ama 11. nesil hayal kırıklığı oldu benim için. Düşse de alınmaz çoğu model.
Ben de muhtemelen i5-11400 veya F modelini alacağım. İlk başta zaten onu düşünüyordum ama i7 alsam daha uzun süre kullansam diye düşündüm. Fiyatlardan sonra kalmadı öyle bir düşüncem. :D

Ben de muhtemelen i5-11400 veya F modelini alacağım. İlk başta zaten onu düşünüyordum ama i7 alsam daha uzun süre kullansam diye düşündüm. Fiyatlardan sonra kalmadı öyle bir düşüncem. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

%90 yükte 100 dereceyi görmüş işlemci.

F olamayan model 2000 lira. B560'lar 1500 liradan başlıyor.

Ben soğudum, birkaç gün beklerim, cidden böyleyse durum 10400 + b460 alırım.

Geri
Yukarı