Çözüldü 11. nesil laptop HDD'yi görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mstf12323

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iyi günler,11. nesil bir laptop format atmak istiyorum fakat HDD'yi görmüyor format ekranında bütün ayarların doğru olduğuna eminim. Flash UEFI olarak ayarlı ama bir türlü çözemedim. Farklı bir yöntemi olabilir mi?

Çözüm
Merhaba bende bu sorunu yaşarken şu video ile çözdüm. Konu eski olabilir ama Google ile gelenlere faydası olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows 10 Kurmuyor olabilirsiniz. Hangi işletim sistemini kurmaya çalışıyorsunuz?

Hocam, Boot Loader ile ilgili olabilir. Bu rehbere bakabilirsiniz.

Hocam, Boot Loader ile ilgili olabilir. Bu rehbere bakabilirsiniz.
Bence arkadaşın sorunu 11. Nesil işlemciye Windows 10'dan eski bir işletim sistemi kurmaya çalışması. Ne yaparsa yapsın kuramayacaktır. Çünkü desteklemiyor.

Artı -1 Eksi
Windows 10 kurmuyor olabilirsiniz. Hangi işletim sistemini kurmaya çalışıyorsunuz?

Windows 10 UEFI şeklinde aynı flashla 10. nesil cihaza kuruyorum sorun yok 11. nesilin BIOS ayarları da doğru ama format ekranında problem yaşıyorum.

Bence arkadaşın sorunu 11. Nesil işlemciye Windows 10'dan eski bir işletim sistemi kurmaya çalışması. Ne yaparsa yapsın kuramayacaktır. Çünkü desteklemiyor.

Çok teşekkürler hemen bakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı