11 Nisan 2021 vakaları açıklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanlar uymuyorlarsa çıkartırsın askeri, polisi, jandarmayı sokağa, çıkan mı oldu? Çatır çatır ceza kesersin.

İsmi lazım olmayanın çocukları, ben bütün yasaklara harfiyen uyayım, 29 Şubat 2020'den sonra bir daha asla kafe mafe, restoran gibi yerlere gitmeyeyim. Evden işe, işten eve takılayım, onlar dışarıda maskesiz fink atsın, partilesin.

Şerefsizlik işte başka bir şey değil. Kendi canını düşünmüyorsun anladık, kendin yolda yürürken ona buna bulaştıracak, onu da düşünmüyor.

Gerçi kendi canını, sağlığını düşünmeyip, kapalı, izbe yerlerde bilmem neresinin keyfine karı kız peşinde koşarak alem yapan adam tabiiki seni beni düşünmez... Ben de çok şey bekliyorum...

Hastalığı kim bilir kimlere bulaştırdılar...

Arkadaşlar amaçları şu anda vaka sayılarını azaltmak. Böyle böyle, 20 Bine kadar geriletirler. Turizm sektörü yaklaşıyor, bir şekilde vaka sayılarının azalması gerek.

Kapanma vs. olmaz. Zaten Ramazanda yeme-içme yok.

Bak şimdi taktiği anladım. Vallahi çözdüm. Yasak getiriyorlar ya. Mesela bu cumartesi sokağa çıkma yasağı olsun. Akşamına vaka sayısı 2-3 bin azalıyor. Dikkatli incelerseniz vallahi azalıyor. Geliştirmiş oldukları taktik bu. Yasaklar işe yarıyor demek için yaptıkları hamle bu. 55 bin vakadan bir anda 52 bine oradan da 50 Bin'e düştü vaka sayısı. Ama karantina süresi 10 gün. Tablo bence yalan. Siz ne düşünürsünüz bilemem.

Bence de tablo yalan.

Arkadaşlar amaçları şu anda vaka sayılarını azaltmak. Böyle böyle, 20 Bine kadar geriletirler. Turizm sektörü yaklaşıyor, bir şekilde vaka sayılarının azalması gerek.

Kapanma vs. olmaz. Zaten Ramazanda yeme-içme yok.
Kapanma olmazsa günlük 20.000 vakanın olduğu ülkeye de turist gelmez.

Söylesinler haşmetlimize "yaza turist gelmez" diye bak nasıl kapatıyor...

İşci dışında herkesın ızın belgesıyle gıtmesı gerek yoksa boyle devam eder.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı