11.sınıf için basit düzey kitap önerisi

Cisco Roman

Decapat
Arkadaşlar bu yıl 11.sınıf oldum ama bu zamana kadar hep yattım durdum. 3 haftadır TYT çalışıyordum ama herkes TYT bırak 11.sınıf konularına ağırlık ver dediler ben de öyle yapacağım ama elimde 11.sınıf için kaynak yok ve ne alacağımı bilmiyorum. Basit düzeyde kitap tavsiyelerinizi bekliyorum (Alanım sayısal ve lütfen AYT kitapları önermeyin. Onlarda soru sayısı az oluyor.).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çap fasiküllerini alabilirsin. Eğer çok zayıfsan antrenmanlarla serileri seni en azından kötü de olsa bir üniversiteye yerleştirir.

Matematikte antrenmanlarla matematik serisinde 3.kitaptayım ama ben daha çok diğer dersler için de istiyorum ve 11.sınıf konuları için çünkü diğer şeylere önem verdikçe çok fazla konu kaçırıyorum 11.sınıftan.

Matematikte antrenmanlarla matematik serisinde 3.kitaptayım ama ben daha çok diğer dersler için de istiyorum ve 11.sınıf konuları için çünkü diğer şeylere önem verdikçe çok fazla konu kaçırıyorum 11.sınıftan.
Çap, eğitim dünyası gibi fasikül serileri kullanıyordu arkadaşlarım. Adım adım mantıklı olabilir.

TYT bırak 11. sınıf konularına ağırlık ver dediler.
11. sınıf derslerini halletmelisiniz düzgün bir şekilde zira en ağır senedir bana kalırsa. Fakat TYT'yi bırakmak doğru olmaz. 11. sınıf derslerini hallettikten sonra kalırsa TYT'ye de bakmanız lazım yoksa 12. sınıfta sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı