11. Sınıf Planı Nasıl Olmalı?

Daha fazla  
Ben bu yıl dil bölümü seçtim ve 9-10. sınıfta matematik ve dil anlatım yönünden eksiklerim var. Bunun için konu anlatımlı temel matematik ile temel dil anlatım kitabı almayı düşünüyorum. Veya sizin kitaplar harici şundan da çalışa bilirsin diyeceğiniz bir şey var mı? Dediğim gibi dil seçtim dışarıdan İngilizce ve Rusça kursu alıyorum. Yani sonuç olarak bu 2 kitap türünü almalı mıyım? Bir de son olarak kolay soruları olan bir yayın evinden alıp onlar bitince daha zorlarına geçmeyi planlıyorum. Yani hangi yayın evinden alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de dil okuyorum.11. Sınıfta dil okurken tamamen pratik yap.Temel matematik için kitap almana gerek yok okulda dersleri dinle ve evde sadece bir kez göz gezdir çok rahat kaparsın.

Matematikten kaç soru çıkıyor? Ve katsayısı yüksek mi? Bizim zamanımızda sadece sözel yapıyorduk ne güzel :) Bilinen yayınlardan gerekirse konu anlatımlı kitaplar alınmalı. İngilizce kısmında Cesur Öztürk kitaplarını tavsiye edebilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı