11. Sınıfta Nasıl Ders Çalışılmalı ?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba. Ben 11. sınıfa geçtim. Yazın maalesef YGS - LYS'ye çalışamadım. Benim matematik temelim kötü olduğu için sadece matematik çalıştım. Antrenmanlarla Matematik kitabını bugün bitirdim. Temel konulara çalıştım. Sizce yanlış mı yaptım? YGS ve LYS'ye nasıl çalışmalıyım? Geç mi kaldım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 11.sınıfa geçtim ve geçtiğimiz iki yıl boyunca iyi performans sergilemedim. Matematik için en azından. Fiziğim gayet iyiydi. Geç kalmadın, hiçbir şey için geç değil, geç kalmadık! 2 yılda neler neler yapılır. Ben senin yaptığını da yapmadım. Kendine bir adet YGS matematik kitabı al. Bir adet de 11.sınıf kaynağı al. Her gün 2 saat çalış. Ben öyle yapacağım. Daha iyisi gelmemişti aklıma.

Ben de 11.sınıfa geçtim ve geçtiğimiz iki yıl boyunca iyi performans sergilemedim. Matematik için en azından. Fiziğim gayet iyiydi. Geç kalmadın, hiçbir şey için geç değil, geç kalmadık! 2 yılda neler neler yapılır. Ben senin yaptığını da yapmadım. Kendine bir adet YGS matematik kitabı al. Bir adet de 11.sınıf kaynağı al. Her gün 2 saat çalış. Ben öyle yapacağım. Daha iyisi gelmemişti aklıma.
Hangi liseye gidiyorsun ?

Unutma hiçbir şey için geç değil. Puanları da kafana takma. Önemli olan çalışmak. Dediğim gibi, sınava 2 yıl var ama bizim 4 yıl çalışmamız gerekiyor. Her gün 2 saat çalış matematiğe. Arada mola ver, bir şey yap vs. ama sıkılmadan çalış. 1 Saatini YGS matematiğine, 1 saatini 11.sınıfa yönelik çalışırsan, benim yapacağım gibi, kalan 2 seneni çok güzel geçirmiş olursun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı