11. sınıfta sakalı çıkmayan biri köse midir?

Timur Özcan

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ASUS Prime A320M-K
İşlemci: AMD Ryzen 5 5500
RAM: GSkill Ripjawvs 8GB 3600 MHz x2
ROM 1 (C:): SanDisk SSD Plus 240GB (SSD)
ROM 2 (D:): Toshiba DT01ACA100 1TB (HDD)
Ekran Kartı: MSI RX 460 2GB OC
Kasa: Power Boost VK-G3621C
PSU: Corsair CV550 550W 80+ Bronze
Meslek
Öğrenci
Selamlar 11. sınıfa gidiyorum ve 17 yaşındayım. Sınıfımdaki çoğu erkeklerin sakalları var tıraş falan da oluyorlar ve açıkçası yakışıyor. Ben 17 yaşımda olmama rağmen hiç sakalım ve bıyığım çıkmadı. Sadece çatalda, kasıkta ve koltuk altlarında kıllar var. Fakat ne bıyık ne sakal hiçbir şey yok. Sizce köse miyim? Veya daha çıkar mı?

Genetikle alakalı bir durum. Köse diyenler oluyor ama takmıyorum genellikle, söyleyenlere de mağara adamı ithamında bulunuyorum. Onlar dedi diye köse olmuyorsunuz sonuçta:)Bende üniversite 2. sınıfım ama hâlâ doğru düzgün çıkmadılar.

Çıkacağını sanmam da genelde üşendiğimden kesmiyorum ben mesela. Uzayınca da sevmiyorum yoluyorum tek tek.

Biraz genetiğinle alakalı. Ben 15 yaşındayım, boyum çok kısa ama bıyığım var yani.

agab buna yakılır işte
Köselik kötü bir durum değil. Açıkçası uğraşmanız gereken bir sakal olmuyor. Ben jiletle alıyorum kaç senedir, anca keçi sakalım çıkıyor bir de yeni terlemiş bıyığım. Zamanla çıkabilir ama fazla olacağını zannetmiyorum. 10. Sınıftaki arkadaşım her gün sakal tıraşı oluyordu. Diğer arkadaşımın hiç sakalı yoktu. Hala yok. :)

Geri
Yukarı