11. sınıfta Tonguç fizik dinlenir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir aptallık ettim Tonguç'un videolarının az olduğunu görerek fizik dersine çalışmayı son güne bıraktım. Sınav atışlardan itme momentuma kadar. Şimdi insanların dediklerine göre Tonguç rezalet anlatıyormuş. Şimdi sizin bir öneriniz var mıdır? VIP Fizik'ten izleyemem artık çok fazla videosu var. Hocalara Geldik izlenir mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Yoksa Tonguç'tan çalışsam 50-60 alabilir miyim ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bir aptallık ettim tonguç'un videolarının az olduğunu görerek fizik dersine çalışmayı son güne bıraktım. Sınav atışlardan itme momentuma kadar. Şimdi insanların dediklerine göre tonguç rezalet anlatıyormuş. Şimdi sizin bir öneriniz var mıdır? VIP Fizik'ten izleyemem artık çok fazla videosu var. Hocalara Geldik izlenir mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Yoksa tonguç'tan çalışsam 50-60 alabilir miyim ki?

Hocam tonguç anlatırken espri yaptığı için bir şey anlamıyor çoğu kişi. 11. sınıf fizik yazıp bazı kanalların videolarına bakın. Hangisi hoşunuza giderse.

Fizikle Barış dinle. Fizik derslerimi okulda ve dershanede güzelce dinlerim, son günde oradan tekrar ederim. İlk notum 93 idi, denemelerde genelde +7 net oluyor.
Valla fizikle barış a da duyduğum kadarıyla herkez kötü diyo.

11.Sınıf fizik öyle 1 günde çalışılıp bitecek kadar kolay değil atışlar ve enerji dönüşümü problemleri baya zor ben 38 aldım son 2 gün çalışarak geçmiş olsun hocam.
Vallaha bana geçmiş olsun artk ne halt yiyeceksem.

Valla fizikle barış a da duyduğum kadarıyla herkez kötü diyo.

Vallaha bana geçmiş olsun artk ne halt yiyeceksem.
Boşver hocam ben babama söyledim bu dönem fizik ve biyolojiden kalıyorum 2. döneme anlaşmıştım zaten ders çalışmaya başlayacağımı ben kurtardım sende deal with the devil durumuna gir 1.5 sene sonra keyfine bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı