11 Şubat Epic Games indirimleri

Hay maşallah hangi oyunlar onlar bizde alalım.

Bir uygulama sayesinde oyun hesabı satan kişilerden oyun alabiliyorum.

Hesap olarak orijinal şekilde alıyorum, bugüne dek hiç mağdur edilmedim.

Daha öncesinde bir yerden almıştım, hesap şifreleri değişiyordu artık bu uygulamadan alıyorum.

Sistemleri şu; Steam aile hesabı tarzı bir hesap açıp her hesaba 1 oyun alıyorlar. O oyunu herkese satabiliyorlar...

Hem çalıntı değil, hem Steam hesabına 10 kişi girse bile sorun olmuyor. Hem de ucuz ve güvenilir.

Eğer adminler tarafından sorun olmazsa programın ismini verebilirim.

Bir uygulama sayesinde oyun hesabı satan kişilerden oyun alabiliyorum.

Hesap olarak orijinal şekilde alıyorum, bugüne dek hiç mağdur edilmedim.

Daha öncesinde bir yerden almıştım, hesap şifreleri değişiyordu artık bu uygulamadan alıyorum.

Sistemleri şu; Steam aile hesabı tarzı bir hesap açıp her hesaba 1 oyun alıyorlar. O oyunu herkese satabiliyorlar...

Hem çalıntı değil, hem Steam hesabına 10 kişi girse bile sorun olmuyor. Hem de ucuz ve güvenilir.

Eğer adminler tarafından sorun olmazsa programın ismini verebilirim.

Bu olay güzel de her oyun için ayrı bir hesaba girmen gerekiyor. Ben RDR2'yi bu şekilde aldım ayrı bir hesaptan giriyorum ama her oyun için yapılacak bir şey değil bence.

Bu olay güzel de her oyun için ayrı bir hesaba girmen gerekiyor. Ben RDR2'yi bu şekilde aldım ayrı bir hesaptan giriyorum ama her oyun için yapılacak bir şey değil bence.

Aynen o konuda haklısınız, mesela şu an Cyberpunk olan hesaptayım. Canım bazen ETS 2 istiyor ona giremiyorum, girmek istesem hesaptan çık ona gir bir ton zahmet.

Ama oyunları seri halinde oynayan birisi için güzel bir seçenek, mesela Cyberpunk ana görevi bitirdim şu an yan görevlerdeyim. Onlar da bitince başka oyunlar alacağım...

Ondan sonra yok efendim korsan oyun indirmeyin yok şöyle yok böyle. 225 lira para veriyoruz dil desteği bile olmayan bir oyuna :D Sonra millet neden korsan indiriyor :)
Aynen o konuda haklısınız, mesela şu an Cyberpunk olan hesaptayım. Canım bazen ETS 2 istiyor ona giremiyorum, girmek istesem hesaptan çık ona gir bir ton zahmet.

Ama oyunları seri halinde oynayan birisi için güzel bir seçenek, mesela Cyberpunk ana görevi bitirdim şu an yan görevlerdeyim. Onlar da bitince başka oyunlar alacağım...
hocam site ismi verebiliyor musun ?

Ondan sonra yok efendim korsan oyun indirmeyin yok şöyle yok böyle. 225 lira para veriyoruz dil desteği bile olmayan bir oyuna :D sonra millet neden korsan indiriyor :)

Hocam site ismi verebiliyor musun?

Gamepazarı diye bir uygulama Google Play Store üzerinden.

Umarım uygulama ismi paylaşmak yasak değildir.

Ondan sonra yok efendim korsan oyun indirmeyin yok şöyle yok böyle. 225 lira para veriyoruz dil desteği bile olmayan bir oyuna :D sonra millet neden korsan indiriyor :)

Hocam site ismi verebiliyor musun?

Dil desteği olmadığı için korsan indirmiyorsun korsan indirdiğiniz için oyunlarda Türkçe dil desteği olmuyor. Ayrıca çoğu oyun üst seviye İngilizce istemiyor, isteyen oyunlarda var zaten ya da Türkçe yaması mevcut.

Gamepazarı diye bir uygulama Google Play Store üzerinden.

Umarım uygulama ismi paylaşmak yasak değildir.

Yasak değil hocam bildiğim kadarıyla

Dil desteği olmadığı için korsan indirmiyorsun korsan indirdiğiniz için oyunlarda Türkçe dil desteği olmuyor. Ayrıca çoğu oyun üst seviye İngilizce istemiyor, isteyen oyunlarda var zaten ya da Türkçe yaması mevcut.

Hocam şu palavralara inanmayı bırakın artık bence. Çok mu zor bir dil desteği koskoca dev şirketler bunlar. Ayrıca arapça farsça gibi diller bile koyuluyor. Araplar biden az mı korsan kullanıyor Allah aşkına :D

@Captain Vago kolay bir iş değil o. Önce İngilizce ve Türkçeyi ana dili gibi bilen birini bulacaksın da, her çevirdiği şey için para vereceksin de falan. Çoğu firmanın Türkiye'den 1 aylık kazanci diğer ükelerin 1 günlük kazancına eşit. E haliyle uğraşmıyorlar ve haklılar. Rockstar mesela RDR 2 için Türkçe dil için uğraşıyorlardı ama birkaç tane aptal habersiz yama yapıp onu ücretli dağıtmaya çalıştı. Bunun üstüne de Rockstar zorla kapattırdı ve açıklama yaptı Türkçe dil desteği gelmeyecek diye. Yani singleplayer oynuyorsan orta seviye bir ingilizcen olmalı. Firmalar gayet de iyi yapıyor kazanç almayacağım yer için yatırım yapmazdım ben de.

@Captain Vago kolay bir iş değil o. Önce İngilizce ve Türkçeyi ana dili gibi bilen birini bulacaksın da, her çevirdiği şey için para vereceksin de falan. Çoğu firmanın Türkiye'den 1 aylık kazanci diğer ükelerin 1 günlük kazancına eşit. E haliyle uğraşmıyorlar ve haklılar. Rockstar mesela RDR 2 için Türkçe dil için uğraşıyorlardı ama birkaç tane aptal habersiz yama yapıp onu ücretli dağıtmaya çalıştı. Bunun üstüne de Rockstar zorla kapattırdı ve açıklama yaptı Türkçe dil desteği gelmeyecek diye. Yani singleplayer oynuyorsan orta seviye bir İngilizcen olmalı. Firmalar gayet de iyi yapıyor kazanç almayacağım yer için yatırım yapmazdım ben de.

Kolay bir iş değil bende biliyorum evet ama o oyunu yapmaktan çok daha kolay bir Türkçe koymak oyuna. Benim orta düzey İngilizcem var zaten oynayamıyorum demiyorum. Ama para verip oyunu alıyorsam firmalarında bizi adam yerine koyup Türkçe dil desteği koymalarını bekliyorum. Sonuçta bu da benim doğal bir hakkım. Bence crackla ilgisi yok bu olayın. Tamamıyla bahane gibi geliyor crack işi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı