1100 TL kasa önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
1100 TL civari
Hayır, Corsair tamamen kendine has. Corsair fan alıp ne yapacaksın ki? P360A alacaksan en fazla arkaya da bir tane SK120 alırsın tamam daha fazlasına gerek yok.

Hayır, Corsair tamamen kendine has. Corsair fan alıp ne yapacaksın ki? P360A alacaksan en fazla arkaya da bir tane SK120 alırsın tamam daha fazlasına gerek yok.
Dual loop fanlar çok güzel değil mi görüntü olarak ? Sk120 ler türkiyede yok sanırım bi bakıyorum.
Phanteksin önündeki 2 fanı yukarı , corsairin 3 fanın 2 sini öne 1 ini arkaya takacağım , 2 adet ARGB girişi var ayrı ayrı yerere takıp kullanırım olmazsa :)

Corsair fanlar kendileri hariç başka hiçbir şeyle uyumlu değiller, Corsair alma. İlla tüm fan slotlarını dolduracaksan SK120 al bari takım olsunlar, en ufak bir uyumluluk sorunu da çıkmasın. O Corsair fanlara vereceğin parayla daha iyi kasa alırsın bu arada, sırf fazla fan ve Corsair olsun diye kasanı kısık tutma.

Corsair fanlar kendileri hariç başka hiçbir şeyle uyumlu değiller, Corsair alma. İlla tüm fan slotlarını dolduracaksan SK120 al bari takım olsunlar, en ufak bir uyumluluk sorunu da çıkmasın. O Corsair fanlara vereceğin parayla daha iyi kasa alırsın bu arada, sırf fazla fan ve Corsair olsun diye kasanı kısık tutma.
P360a iyi değil mi zaten ? 720 TL P360A corsairin 3 tane fanıda 600 TL şuan vatanda kontrolcü ile beraber. SK120 alayım 3 tane ama Türkiye'de bulamadım sizde var mı link ?

QP ve İnventus'ta bulabilirsin PH-SK120 model koduyla.
P360A iyi kasa ama mesela 1500-1600 lira bütçen varsa P500A dururken neden onu alasın?

QP bilişimde var gördüm şimdi fakat 35 dolarlık 3 tane fan. orada 549 TL Pahalı geldi bana birazcık.
P360A iyi kasa ama mesela 1500-1600 lira bütçen varsa P500A dururken neden onu alasın?
P500A 1600 TL , ben corsair fan bile alsam 1300 TL falan oluyor P360A ile.
Senin önerebileceğin başka kasa modeli var mı hocam ?

GPU uzunluğu 370mm. 200mm fanlar, 120mm'ye göre daha sessiz oluyor diye biliyorum.

GPU uzunluğu 370mm. 200mm fanlar, 120mm'ye göre daha sessiz oluyor diye biliyorum.
Şu da biraz hoşuma gitti ama fiyatı 1 tık üstte.

4 fan olsaydı şu kasa düşünmeden verecektim siparişi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı