1100 TL kasa önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
1100 TL civari

Bu kasa var bayağı şık hem de fan ayar tuşu var içinde 3 fan var fiyatı pahalı ama fiyatına değeceğini düşünüyorum.
Yok hocam bu fiyata bu alınır mı ya :) sağolasın öneri için.

sharkoon elite shark CA200m kampanyada bulabilirseniz, TG6 da çok güzel görünüyor alacaktım ama ama ön tarafta temperli cam sebebi ısınma çok olduğu söylenmiş. Bende ca200m aldım bekliyorum. Sharkoon TG6 için mesh versiyonda yapıyormuş bu arada.

sharkoon elite shark CA200m kampanyada bulabilirseniz, TG6 da çok güzel görünüyor alacaktım ama ama ön tarafta temperli cam sebebi ısınma çok olduğu söylenmiş. Bende ca200m aldım bekliyorum. Sharkoon TG6 için mesh versiyonda yapıyormuş bu arada.
Phanteks P360A aldım bekliyorum

Teşekürler inşallah kalırım fanlarında ses yoksa güzel olacak varsa buda iade. Ama yoktur hüyük ihtimal , cooler master almıcam diyorum ama şu sickle flow fanlara sessiz diyolar ondan alabilirim phanteks 3lü fan çok pahalı 540 TL
Sickle flow fanlar dikeyde kullanınca sıkıntı yok sessiz ama yatayda balans sesi gibi bir ses yapıyordu bu yüzden hepsini jetflo ile değiştirmiştim. Jetfloda sesli bir fan hatta sickleflowdan daha sesli ama işte ses hava sesi olduğu için rahatsız etmiyordu, normal dışında oluşan seslerden acayip rahatsızlık duyuyorum.

Sickle flow fanlar dikeyde kullanınca sıkıntı yok sessiz ama yatayda balans sesi gibi bir ses yapıyordu bu yüzden hepsini jetflo ile değiştirmiştim. Jetfloda sesli bir fan hatta sickleflowdan daha sesli ama işte ses hava sesi olduğu için rahatsız etmiyordu, normal dışında oluşan seslerden acayip rahatsızlık duyuyorum.
Ben o yüzden cooler master TD500 ü iade ettm. Banada önersen ya hocam fan ? O traktör sesi gibi, bişeye sürtüyormuş gibi trrrrrrrr sesinden aşırı rahatsız oldum. Yoksa çok güzel kasa. Mecbur iade ettim p360a aldım bunda yoktur inşallah öyle bir ses. 2 fanlı bu , ban 3lü yada tekli fan önerirsen çok güzel olur hocam :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı