1100 TL telefon önerisi

Vugeka

Kilopat
Arkdaşlar herkese merhabalar, uzun zamandır takip ediyorum. Fakat üye olmak bugüne nasip oldu çok yakın zamanda telefon alacağım. Ama kararsız kaldım telefon'u kullanma amacım öncelikle oyun olucak ve büyük ekran olması ilk tercihim. Ben Asus Zenfone 2 diye bir kanıya vardım. Başka önerileriniz varsa çok iyi olur şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum ve Huawei G8 ile General Mobile GM5 Plus arasında kararsız kaldım istersen bu iki telefonu da bir inceleyebilirsin. Hem tasarımsal olarak hem de donanımsal olarak beğendiğim telefonlar. YouTube üzerinden inceleme videolarına bakmanı öneririm.

Bence şuan piyasada yeni çıkmış bir telefon değil ama 1100 tl ile alınabilecek en iyi telefonlardan bir tanesi J7 olarak düşünüyorum. gerek tasarım, gerek boyutu, gerekse özellik bakımından bence ideal bir telefon

Bence şuan piyasada yeni çıkmış bir telefon değil ama 1100 tl ile alınabilecek en iyi telefonlardan bir tanesi J7 olarak düşünüyorum. gerek tasarım, gerek boyutu, gerekse özellik bakımından bence ideal bir telefon
J7 işlemci bakımından güzel fakat ram bakımından yetersiz bir telefon. 1,5 GB ram var buda pek yeterli değil. Günümüz için yeterli olsa bile aradan belli bir süre geçtiği zaman yetersiz kalacağını düşünüyorum. Samsung Galaxy J7 2016 sürümü ülkemizde satışı olsaydı belki tavsiye edebilirdim ama henüz ülkemizde satışı yok. General Mobile GM5 Plus donanım özellikleri bakımından çok iyi bir telefon ama daha yeni çıktığı için tereddütteyim yani telefonun ayrıntılı inceleme videoları çıkmadan telefonu öneresim pek gelmiyor açıkçası. Bu yüzden Huawei G8 öneriyorum. Hem tasarımsal olarak hem de donanımsal olarak çok beğendiğim bir telefon. 32 GB dahili depolama, 3 GB ram, 3000 mAh batarya kapasitesi, Qualcomm Snapdragon 615 yonga setine sahip Quad-core 1.5 GHz ARM Cortex-A53 + Quad-core 1.2 GHz ARM Cortex-A53 işlemci, Adreno 405 grafik işlemcisi bulunuyor telefonda. Bu donanım ile günümüzdeki en ağır oyunları bile oynayabilir gelecekte de çıkan bir çok uygulamayı uzun bir süre boyunca rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kısacası sizi uzun süre boyunca idare edebilecek bir telefon diyebilirim. Fiyat biraz artış gösterebilir ama pek sorun olacağını zannetmiyorum 1100 lira veren 1200 de verir bence.

Özellikleri kabartılmış bir telefon almaktansa samsung un eş değerindeki veya daha düşük bir telefon almanızı öneririm. Şuan bende GM discovery 2 var özelliklerini beğenerek aldığım bir telefom fakat çöp. General mobile telefonu çıkartıyor ve ardından önüne bakıyor ilgilinme felan yok. Tabi ki telefonumun iyi yönleri var ama telefonu kullandığınızda anlıyorsunuz size o özelliklerin hissini vermiyor. Bu yüzdende J7 olarak düşünüyorum.

Özellikleri kabartılmış bir telefon almaktansa samsung un eş değerindeki veya daha düşük bir telefon almanızı öneririm. Şuan bende GM discovery 2 var özelliklerini beğenerek aldığım bir telefom fakat çöp. General mobile telefonu çıkartıyor ve ardından önüne bakıyor ilgilinme felan yok. Tabi ki telefonumun iyi yönleri var ama telefonu kullandığınızda anlıyorsunuz size o özelliklerin hissini vermiyor. Bu yüzdende J7 olarak düşünüyorum.
General Mobile konusunda haklısın gerçekten çok şikayet var o yüzden benimde alasım gelmiyor. Ama Huawei G8 çıkalı çok oldu YouTube üzerinde ayrıntılı inceleme videoları var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı