1100 TL'ye kadar kulaklık önerileri

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
4
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
Nintendo Switch'e bağlamak için istiyor hocam. Dock'una bağlayıp kablosuz olarak kullanmayı düşünüyor. Bluetooth olunca bağlanmıyor sanırım.
Hem onun için hem de bilgisayarıma bağlamak için istiyorum hocam. İki cihazda da Bluetooth yok.

Makaleler
3
Yer
İzmit
Bazı Sennheiser (Hem müzik hem gaming) modellerini beklerdim. Müzik dinleyen biri nasıl kullanmadı şaşırdım açıkçası. :D

Pardon, 1 tane koymuşsun. Gözümden kaçmış. Eline sağlık.

Arf

Centipat
Yer
Çayırova
Ben hem müzik hem oyun için MH752 düşünüyorum incelemeleri ve yorumları güzel. Arkadaşlar bu kulaklık hakkında ne düşünüyor acaba. Basları falan yerinde ve güzel gibi yorumlar görmüştüm. Benim için bas önemli faktör. Alınır mı?

rea1903

Picopat
+ Artık kronik sorunlu diyebiliriz. Çünkü nerede HS35 görsem alan kişinin kafa bandının plastiği kırılmış. :ROFL: Ben bunları görmeden önce de önermezdim ısrarla. Mikrofonu rezalet, ses kalitesi ortalama ve rahatlık olarak sınıfta kalan bir kulaklık bence. Yine de marka bir şeyler istiyorsanız 300 TL'ye Carbon modelini alabilirsiniz.
1.5 yıldır kullandığım kulaklıkta böyle bir şey yaşamadım. Acaba yeni üretimlerde sorun olabilir mi? (Plastik de çok kırılacak gibi durmuyor.)
@MisakiTaro Hocam forumda HS35 plastik kırılması konularına baktığımda da son zamanlarda böyle olduğunu gördüm. Sanırım sıkıntı yeni üretimlerde.

efeq15

Centipat
Makaleler
2
Yer
Buca'daki küçük evde.

ZaferMurat

Decipat
Makaleler
1
Döktürmüşsünüz yine.

En son tekrar 1 ay ban yedim, diken ucundayım. Bir şeyi 30 kere kontrol ediyorum.

1611216087456.png

Rekor bende mi?

İrfan B

Hectopat
Makaleler
4
Yer
https://youtu.be/9gOCzxYxR2g?t=201
Elinize sağlık hocam. İyi mi değil mi bilmiyorum ama iyi bir rehber olduğunu umuyorum.

Her şey dahil sistem toplama konularında işime yarayacak bir rehber daha.

KS
MisakiTaro

MisakiTaro

Gigapat
Makaleler
6
Yer
crazyreign ile ARGB şöleninde
Ben hem müzik hem oyun için MH752 düşünüyorum incelemeleri ve yorumları güzel. Arkadaşlar bu kulaklık hakkında ne düşünüyor acaba. Basları falan yerinde ve güzel gibi yorumlar görmüştüm. Benim için bas önemli faktör. Alınır mı?
Evet! :D Genelde stoğu yok. Bugün baktım da QP üzerinde stoğu varmış, alınabilir.

İndirimde Cloud II veya Corsair Voit Elite RGB de bakabilirsiniz ancak bu modeli beğendiyseniz iyi olduğundan şüpheniz olmasın.

Yeni konular

Yukarı