₺11000 gaming laptop önerisi

PC bilgisayar kasasına denir aklını peynir ekmekle yediğim. Önemli parçaya denk geldiğini nereden biliyor acaba? Düşme testine de şans işi diyerek cahilliğini 2 katına çıkardın.
PC bilgisayar kasasına mı denir?
Google'de cahil, bende cahilim, Wikipedia da cahil fakat sen değilsin.
IMG_20201020_221304.jpg

PC bilgisayar kasasına denir aklını peynir ekmekle yediğim. Önemli parçaya denk geldiğini nereden biliyor acaba? Düşme testine de şans işi diyerek cahilliğini 2 katına çıkardın.
Evet önemli parçaya denk gelmesi şans işi aynı telefonlar gibi aynı mesafeden düşürüyorsun fakat cam üstü gelir ise cam kırılıyor ve bu önemli parçadır, ama kenardaki metal ya da plastiğe geliyor önemsiz parça kullanılabiliyor böyle bir şeydir bence daha konuşma konuştukça batıyorsun.

Bence sen herşeyi yanlış algılayarak ve Monster'ın büyük bir adamı olarak büyük batırıyorsun. MSI'nin Monster'dan daha iyi olduğunu kabullenmek istemiyorsun.
Gerçekten konuştukça batıyorsun, ülkemizde senin gibiler yüzünden PC masaüstü bilgisayar sanılıyor sözlük anlamını da söyledim daha ne kaşınıyorsun kanser insan?
Asıl ülkemizde senin gibi insanlar Monster'ı can sanıp nasıl iğrenç birşey olduğunu aldıktan sonra öğreniyorlar. İşlemcisinde sucuk pişiyor laptopun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu şuan izliyorum artı ve eksilerini değerlendiriyor Monster'ın.

Son attığım videoyu izle sadece. RTX'in daha iyi olduğunun kanıtı.
Neyse Monster MSI ile kalite konusunda kapışamaz bunu bir daha diyorum oyunda ve performansta hiçbir farkları yok. Uyuyacağım ben iyi geceler bay bay.

Geri
Yukarı