11000 TL sistem önerisi

Bütçe
11200 TL

H0melander

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşım 10800 TL'ye bu sistemi bulmuş. (İşlemci yerine 11400F seçili.)
Sizce bu fiyata bu sistem nasıldır? Maksimum bütçe 11200 TL. Hazır sistem tercihimdir ancak toplama da olabilir, son olarak RX6600 için gereken bütçe minimum olarak nedir? Yardımınızı bekliyorum.

Bütçenizi arttırısanız güç kaynağını FSP yapıp bunu alın.
Attığınızın kasası ve güç kaynağı değiştirilmeli.

Bütçenizi arttırısanız güç kaynağını FSP yapıp bunu alın.
Attığınızın kasası ve güç kaynağı değiştirilmeli.
Attığınız sistemde güç kaynağını değiştirmesek çok sıkıntı olur mu? Arkadaşım 11200 TL'nin sınır noktası olduğunu söylemişti.

Attığınız sistemde güç kaynağını değiştirmesek çok sıkıntı olur mu? Arkadaşım 11200 TL'nin sınır noktası olduğunu söylemişti.
En ufak elektrik kesintisinde arıza yapabilir, yakın zamanda değiştirebilecekse alsın ama mutlaka değiştirsin. Çünkü zamanında vermediğiniz 400TL yüzünden sistemi çöp edebilirsiniz.

En ufak elektrik kesintisinde arıza yapabilir, yakın zamanda değiştirebilecekse alsın ama mutlaka değiştirsin. Çünkü zamanında vermediğiniz 400TL yüzünden sistemi çöp edebilirsiniz.
Hmm anladım. Arkadaşın ailesini 400 TL eksta vermeye ikna edeceğim. Attığınız ürün dışında başka alternatif var mıdır RX 6600 olmak zorunda değil. Attığınız güzel ama başka var mı bu fiyat aralığında merak ediyorum.

Geri
Yukarı