11000 TL sistem toplama

Bütçe
11000
Hocam SSD güzel ama pek bir indirim olamamış o fiyatlardaydı zaten. Alabilirsiniz. Attığınız kasanın hava akışı güzel ama güç kaynağı çok kötü. Ayrıca o markanın işçiliği rakiplerine göre kötü oluyor. Attığınız ekran kartı modeli gayet iyi. Eğer ekran kartı stoklarını beklerken kullanmak istiyorsanız ikinci el çok ucuza sadece görüntü almak için kullanılan erkan kartlarına bakabilirsiniz. Kasa olarak iki model attım. Bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. 2. kasa çok daha iyi. 2. kasanın içerisinde 2 adet fan geliyor. 2. kasa için tavsiyem 1 tane daha fan almanız.

Hocam 2. kasa nerede?

Hocam 2. kasa nerede?
2. kasa Corsair. 1. kasa Dark markalı olan. Son attığım kasayı yeni ekledim. Ona da bakabilirsiniz.

Peki 2. kasanın farkı ne?
Malzeme kalitesi. Yeni bir sistem topladım 6700 TL tutuyor.

Malzeme kalitesi. Yeni bir sistem topladım 6700 TL tutuyor.

Bugün muhtemelen bu kasayı alacağım.

Bugün muhtemelen bu kasayı alacağım.
Hayırlı olsun. Bu arada güç kaynağında tam modüler yazıyor ama değil. Büyük ihtimalle yanlış yazılmış.
Ayrıca ekran kartı için bu konuda olan bağlantıları takip edebilirsin.

İlk model dışında hepsi RTX 3070. Amazon'dan hesap açıp ürünleri takibe alabilirsiniz. Ayrıca hızlı almak istiyorsanız adres ve kredi kartı bilgilerinizi önceden girin.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun. Bu arada güç kaynağında tam modüler yazıyor ama değil. Büyük ihtimalle yanlış yazılmış.

İlk model dışında hepsi RTX 3070. Amazon'dan hesap açıp ürünleri takibe alabilirsiniz. Ayrıca hızlı almak istiyorsanız adres ve kredi kartı bilgilerinizi önceden girin.

Amazona pek güvenmiyorum açıkçası.

+ Olarak gümrük vergisi ve garanti.

Amazona pek güvenmiyorum açıkçası.
Hocam paylaştığım ürünler Amazon Türkiye olarak geçiyor. Gümrük vergisi yok. Bildiğim kadarıyla dünya çapında garantisi oluyor. Konu sahibinin konuya yazdığı fiyatlara ekstra bir ücret eklenmiyor. Amazon'a güvenebilirsiniz.
Ayrıca bu akşam kampanya var. İstediğiniz ekran kartı indirime girebilir.

Hocam paylaştığım ürünler Amazon Türkiye olarak geçiyor. Gümrük vergisi yok. Bildiğim kadarıyla dünya çapında garantisi oluyor. Konu sahibinin konuya yazdığı fiyatlara ekstra bir ücret eklenmiyor. Amazon'a güvenebilirsiniz.

Her cuma oraya bakıyorum kulaklık aldım geçen hafta HS35 adlı bu arada ekran kartı geldi Amazon'a fakat hocam 13000 TL nedir ya Amazon.com.tr

Hocam bana acil cevap lazım İtopya indirimlerinde 5700 XT ve i7 10. nesil var alayım mı?

3600 var umarım 3060 Ti falan da gelir bana bir yardımcı olur musunuz acilen.

Hocam RX 5700 XT çok pahalı. O kadar verilmez. Çok düşeceğini sanmıyorum. İ7 OC yapılamadığı için R5 5600X daha iyi olur gibime geliyor. Sadece oyun oynanacaksa İ7 iyi bir fiyata düşerse alınabilir.
Hocam fiyatlar açıklandı İntel tarafında pek bir düşüş olmadı. RX 5700 XT çok pahalı alınmaz.

Geri
Yukarı