11000 TL'ye gaming laptop önerisi

Onur Menderes

Decapat
11.000₺ bütçem var. Lenovo Legion Y740 alacaktım Vatan'dan ama fiyatı bir gecede 13.000₺'ye yükseldi. 11.000₺'ye alabileceğim gaming laptop önerisi var mıdır? Ayrıca Casper asla ama asla almayacağım. Aynı şekilde Monster'larda da ısınma problemi olduğu için onu da çok düşünmüyorum. Önerilerinizi bekliyorum. HP'de ısınma ile ünlendiği için ona da çok sıcak değilim ama HP sahibi birisi varsa dinlemek isterim onun da görüşünü.

Son düzenleyen: Moderatör:
11.000₺ bütçem var. Lenovo Legion Y740 alacaktım Vatan'dan ama fiyatı bir gecede 13.000₺'ye yükseldi. 11.000₺'ye alabileceğim gaming laptop önerisi var mıdır? Ayrıca Casper asla ama asla almayacağım. Aynı şekilde Monster'larda da ısınma problemi olduğu için onu da çok düşünmüyorum. Önerilerinizi bekliyorum. HP'de ısınma ile ünlendiği için ona da çok sıcak değilim ama HP sahibi birisi varsa dinlemek isterim onun da görüşünü.

Monster Laptop alınabilir. Depolaması yetmez dersen HDD, SSD takabilir/taktırabilirsin.

Monster ısınma problemi oluyor diye biliyorum hemde baya baya casper hp gibi oluyor
Laptop
Laptop zorunlu mu çünkü bu bütçeyle çok güzel sistemler toplanabilir.
zorunlu çünkü öğrenciyim ve yurtdışında okuyorum sürekli git gel + derslere de uygun olmalı
Rtx 2060 gtx 1070 ten daha iyi
Başka fikri olan yokmu arkadaşlar

Son düzenleme:
Monster ısınma problemi oluyor diye biliyorum hemde baya baya casper hp gibi oluyor
Laptop

zorunlu çünkü öğrenciyim ve yurtdışında okuyorum sürekli git gel + derslere de uygun olmalı

Rtx 2060 gtx 1070 ten daha iyi
Başka fikri olan yokmu arkadaşlar
RTX 2060'lar 13.000'den başlıyor diye biliyorum. Ve Ray Tracing'e pek ilgin yoksa 1070 yeterli olacaktır.

Asus g531gu yada msi gl65 ... msi gl65 cihazı 10.000 tl .hatta satan kisi ile sizi gorusturebilirim.

Dosya Ekleri

• IMG-20191016-WA0003.jpg
    IMG-20191016-WA0003.jpg
    173,2 KB · Görüntüleme: 68
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı