1100TL 24inç monitör önerisi

Bütçe
1100

KevlarMC

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, 1100 TL bütçem ile 75Hz, 24inç, 1ms, IPS, FreeSync bir monitör almak istiyorum. İki tane monitör buldum Acer KA242YBI ve LG 24ML600M modelleri. İkisi de arattığımda tam olarak istediğim kriterlere uyuyorlardı ama LG monitörün kendi sitesine baktığımda "5 ms (daha yüksek hızda gtg), 1 ms MBR" gibi bir özellik yazıyordu yani bu monitör tam olarak 1ms değil anladığım kadarıyla. Asağıya bulduğum modelleri atıyorum. Bu fiyata istediğim özelliklerde öneriniz varsa bekliyorum, ayrıca MBR ve gtg konusunda da bilgilendirirseniz sevinirim.

https://www.hepsiburada.com/acer-ka...-freesync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000QOHZF

Merhabalar bu attığınız KA242Ybi modelini almaya karar verdim ama altında bir yorumda şöyle gördüm ekran kartınız Amd ve kablonuz hdmi değilse 75hz olmuyor şeklinde. Bu doğru mudur? ekran kartım Nvidia çünkü.

Merhabalar bu attığınız KA242Ybi modelini almaya karar verdim ama altında bir yorumda şöyle gördüm ekran kartınız Amd ve kablonuz hdmi değilse 75hz olmuyor şeklinde. Bu doğru mudur? ekran kartım Nvidia çünkü.
Hocam kart markası ile bir alakası yok. Hangi girişi kullandığınızla alakası var tabi ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı