1100TL Şık kasa önerisi

Baturs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Masasında
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar. Planladığım sistem için büyük ve şık duran bir kasaya ihityacım var. İstediğim şeylerden biri kasanın üst kısmının kessinlikle dümdüz olmaması, üst kapağu olsun istiyorum.

Örnek: Cooler Master MasterCase PRO 5 Super MidT ATX Modüler Siyah Kasa | ITOPYA veya Carbide Series SPEC-OMEGA RGB Mid-Tower Tempered Glass Gaming Case — Black gibi kasalar. Onun dışında ATX, siyah, mümkünse mesh yapıda bir kasa olması. Kasanın üst kısmına 240mm boyutunda bir sıvı soğutma takılacak yani bunuda desteklemesi lazım.

Mesela bu kasa çok güzel bir kasa ama üstü dümdüz ve çok çirkin gözüküyor: COOLER MASTER MasterBox TD500 Mesh White ARGB USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Büçem 1000-1100 TL maksimum.

Not: Corsair veya Cooler Master olursa daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoşuna gider mi bilmem ama Gamepower WarCry çok ihtişamlı duruyor listene eklemek isteyebilirsin.

Corsair 465X'e de bakabilirsin ama RAM'lerin yüksek profilli ise üst tarafa 240MM sıvı soğutma takman pek mümkün değil.

Eğer 200 TL arttırabilirseniz kesinlikle aradığınız şey bu kasa.
Hem üst taraf 360mm fan destekliyor.

Son düzenleme:
TD500 Black benim hoşuma gidiyor.

Bir de Phanteks P400A'yı incelemeni öneririm. Gerçekten çok iyi bir kasa.
Hoşuna gider mi bilmem ama Gamepower WarCry çok ihtişamlı duruyor listene eklemek isteyebilirsin.

Corsair 465X'e de bakabilirsin ama RAM'lerin yüksek profilli ise üst tarafa 240MM sıvı soğutma takman pek mümkün değil.
Bu kasaların üstü dümdüz ya hoşuma gitmiyo öyle kel gibi oluyo. Kelleri sevmiyorum gibi anlaşılmasın :D

@Baturs Corsair olarak o kasa modelleri bence biraz eski kaldı. iCUE 465X modeline de bakabilirsin ayrıca @Ardaaa11 attığı modeller de iyidir.

@Silinen üye imzandaki sisteme bakıyorum kendine zevkli ürünler seçmişsin ama niye GamePower ile zavallı konu sahibinin kariyerini bitirmeye çalışıyorsun. 😟

Hocam üstü dümdüz derken ne demek istiyorsunuz? Hiç anlayamadım gerçekten. Kasayı ayağınızın altına mı koyacaksınız da üstünün görüntüsü önemli onu anlamadım. Spec Alpha kasası bence daha çirkin gözüküyor. Aşağıdaki kasanın üstünde temperli cam var, buna da bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı