11400F sisteme 7000 TL'ye 2K ekran kartı önerisi

leftykaplan

Decapat
Merhaba arkadaşlar,
Genellikle hikayeli oyunlar oynuyorum. Online çok oyunculu oyun oynamam. Bu minvalde 2K ekran kartı tavsiyesi almak istiyorum.
PSU CV550. işlemcim 11400F, monitörüm ise 1440p, 144Hz.
Aklımda XFX swft 6600XT var. İndirimdeymiş.
Bu marka, bu modeli önerir misiniz?
PSU'm calculatorlerde yetiyor ama gerçekten yetecek mi?
Başka marka, modellere de açığım bütçe 7000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almışken ekstra 350tl verip 3 fanlı olanı alırım. Uzun süre kullanacaksın sonuçta, 350tl tasarruf yapsan 3 günde yemeğe, ulaşıma falan vereceksin zaten.
Merhaba arkadaşlar,
Genellikle hikayeli oyunlar oynuyorum. Online çok oyunculu oyun oynamam. Bu minvalde 2K ekran kartı tavsiyesi almak istiyorum.
PSU CV550. işlemcim 11400F, monitörüm ise 1440p, 144Hz.
Aklımda XFX swft 6600XT var. İndirimdeymiş.
Bu marka, bu modeli önerir misiniz?
PSU'm calculatorlerde yetiyor ama gerçekten yetecek mi?
Başka marka, modellere de açığım bütçe 7000 TL.
Single oynamasan bile alabildiğinin en iyisini alman gerek. Online oyunlar da çok hafif sayılmaz, 2k'da apexte 144 alabilecek misin veya ileride çıkacak bf, cod oyunlarında alabilecek misin ?. İyisini al ileride problem yaşama.

Almışken ekstra 350TL verip 3 fanlı olanı alırım. Uzun süre kullanacaksın sonuçta, 350TL tasarruf yapsan 3 günde yemeğe, ulaşıma falan vereceksin zaten.

Single oynamasan bile alabildiğinin en iyisini alman gerek. Online oyunlar da çok hafif sayılmaz, 2K'da Apex'te 144 alabilecek misin veya ileride çıkacak BF, CoD oyunlarında alabilecek misin? İyisini al ileride problem yaşama.

İyide sogutma daha iyi oyun performansi sanki 10FPS artiyor 1 FPS artmaz. :)

İyide sogutma daha iyi oyun performansi sanki 10FPS artiyor 1 FPS artmaz. :)
Yani ben 350tl için 1 fandan vazgeçmezdim şahsen, daha serin olması her zaman daha iyidir bir zararı olmaz 🤷🏻. Sonuçta karta 7000tl veriyor ekstra %5 daha verip fan sayısını %50 artıracak. 5 derece daha serin çalışsa gene worth bence.

Geri
Yukarı