11400F sisteme 7000 TL'ye 2K ekran kartı önerisi

o ayarlarla hiç işim olmaz, biosa, donanıma filan pek dokunmuyorum zaten.
Biostan değil amd'nin kendi uygulamasından yapıyorsunuz ve çok kolay cidden, kullanmanızı tavsiye ederim.

Ben hiçbir ayara dokunmadım NVIDIA kendisi yaptı zaten ben DLSS kötü bir şey demedim ya da açmayın. Açtığın zaman görüntüyü gözle görünür şekilde kötüleştiriyorsa o zaman kötü.

Ayara dokunacaksın o zaman sayko ayarlarda RT ultra 60 FPS olmuyor işte. NVIDIA'ya ayarları bırakırsan düşürür.

Bana sorarsan ultra ayarlardan yükseğe çekmek de, DLSS Quality kullanmak da görüntüyü bozmuyor ama sen "yüksek ayarlar kötü" diye iddia ediyorsun. Madem saf görüntü kalitesinde 60 FPS altında oynayamam ben diyorsun DLSS kapatıp tüm ayarları kökleyeceksin o zaman gerçek ortaya çıkıyor.

Ayara dokunacaksın o zaman sayko ayarlarda RT Ultra 60 FPS olmuyor işte. NVIDIA'ya ayarları bırakırsan düşürür.

Bana sorarsan Ultra ayarlardan yükseğe çekmek de, DLSS quality kullanmak da görüntüyü bozmuyor ama sen "yüksek ayarlar kötü" diye iddia ediyorsun. Madem saf görüntü kalitesinde 60 FPS altında oynayamam ben diyorsun DLSS kapatıp tüm ayarları kökleyeceksin o zaman gerçek ortaya çıkıyor.

Tamamdır hocam haklısın. Kusura bakma hata yaptım. Daha fazla meşgul etmeye gerek yok.

xfx şirket künyesine baktım abd, kaliforniya merkezli bir şirketmiş, açıkçası güvenimi kazandı :)
ben kendim Swft modelini kullanıyorum. XFX'in en düşük modeli oluyor swft. 6700xt ve sonrasında başarılı bir model ama 6600 vs 6600xt serisinde bios ayarlarından fan hızlarının düşük olduğunu okumuştum. O yüzden aslında size Qick modelini önerdim bir de. XFX markası bilinmeyen bir marka değil aslında. 6900xt swft modelini kullanıyorum ve oldukça memnunum.

tartışmanızdan rahatsız olmuyorum. aksine faydalı buluyorum. kafası karışık çoğu insan sonra okuyup faydalanabilecek. insanlar ben dahil sürekli internetten bilgi arıyoruz, yorumlar, tartışmalar, inanılırlığı daha da arttıran şeyler. teknopat sosyal bu konuda çok yardımcı oluyor. o açıdan bu tartışmalar çok faydalı bence.
ben kendim Swft modelini kullanıyorum. XFX'in en düşük modeli oluyor swft. 6700xt ve sonrasında başarılı bir model ama 6600 vs 6600xt serisinde bios ayarlarından fan hızlarının düşük olduğunu okumuştum. O yüzden aslında size Qick modelini önerdim bir de. XFX markası bilinmeyen bir marka değil aslında. 6900xt swft modelini kullanıyorum ve oldukça memnunum.
gülerek kullanın azizim.

Tartışmanızdan rahatsız olmuyorum. Aksine faydalı buluyorum. Kafası karışık çoğu insan sonra okuyup faydalanabilecek. İnsanlar ben dahil sürekli internetten bilgi arıyoruz, yorumlar, tartışmalar, inanılırlığı daha da arttıran şeyler. Technopat sosyal bu konuda çok yardımcı oluyor. O açıdan bu tartışmalar çok faydalı bence.

Gülerek kullanın azizim.

Hocam benim dediğim şu 2K Ultra için yeterli bir kart değil bence sadece bunu söylemek istedim.

Geri
Yukarı