11400F sisteme 7000 TL'ye 2K ekran kartı önerisi

ikinci el sapphire nitro 6600 xt buldum. 6kya bırakıyor çocuk. yanlış mı almışlar ne, bu yüzden elden çıkarıyormuş. bir sene kullanmış, yurt dışı garantisi sürüyormuş.

ikinci el sapphire nitro 6600 xt buldum. 6kya bırakıyor çocuk. yanlış mı almışlar ne, bu yüzden elden çıkarıyormuş. bir sene kullanmış, yurt dışı garantisi sürüyormuş.
1.5K için risk alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Ancak bütçede oynama imkanı yoksa, iyice testten geçirilmelidir, malum bu kart ile mining yapılıyor. Yanlışlıkla 1 sene nasıl kullanmış, o da ilginç.

Bizde nedense ikinci el piyasası sıfır piyasasına çok yakın ya adam almış bir iki sene tepe tepe kullanmış hala aldığı fiyata vermeye çalışıyor. Bence yarı yarıya düşmeli. 4500e bile düşse almam yani hakkı 4000'dir en fazla.

Hocam 2 fanlı model zaten. Onu alacağınıza gidip 6.950'ye swft olan modeli alın. Ama ucuz olsun diye garantiden tümüyle feragat edip 1 senelik kartı almazdım ben. QICK olan modeli alabilirseniz daha iyi olur kafanız rahat olur.
Yanlış model almak da nasıl bir hataysa artık, üstüne bir sene kullanmak. Yanlış getirildiyse yurtdışından kutusunu açmadan satarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı