115 kilodan 75 kiloya nasıl hızlıca düşülür?

Xavier180

Centipat
Yer
Manchester
Evet arkadaşlar, gördüğünüz gibi kilo konusunda bayağı sıkıntı çekiyorum. Kıyafet falan bulurken zorlanıyorum o derece rahatsız oluyorum kilomdan. Doktora gittim kilo sorunu için ideal kilon 70 - 80 aralığında olmalı dedi, ama ben yine de zayıflayamadım. Sizce nasıl hızlı bir şekilde kilo verebilirim?
Not: Hedef 75 kilo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar, gördüğünüz gibi kilo konusunda bayağı sıkıntı çekiyorum. Kıyafet falan bulurken zorlanıyorum o derece rahatsız oluyorum kilomdan. Doktora gittim kilo sorunu için ideal kilon 70 - 80 aralığında olmalı dedi, ama ben yine de zayıflayamadım. Sizce nasıl hızlı bir şekilde kilo verebilirim?
Hem İyi beslenecen.İyi dediğim az kalorili daha tok tutsn daha besin değeri yüksek yiyeceklerle.Ve Sporunu da yapacan.Benim tavsiyem Body building tarafında

Boy 1.90 kilo 110 civarıydı fitness ile 6 ayda 30 kilo verdim ama maalesef sarkmalar oldu tabii ki ilk ay hızlı kilo verirsin ödem filan atarsın onun harici tavsiyem ayda 3 kilodan fazla vermemen. Olaya kilo vermek değil de normal rütininmiş gibi alıştırırsan ideal kilona ulaştıgında geri kilo almazsın.

Boy 1.90 kilo 110 civarıydı fitness ile 6 ayda 30 kilo verdim ama maalesef sarkmalar oldu tabii ki ilk ay hızlı kilo verirsin ödem filan atarsın onun harici tavsiyem ayda 3 kilodan fazla vermemen.
Çok hızlı kilo verince ddaha doğrusu zaten killoo verince sarkma oluyor.Sanırım onun çözüms ameliyyat.

Boy 1.90 kilo 110 civarıydı fitness ile 6 ayda 30 kilo verdim ama maalesef sarkmalar oldu tabii ki ilk ay hızlı kilo verirsin ödem filan atarsın onun harici tavsiyem ayda 3 kilodan fazla vermemen. Olaya kilo vermek değil de normal rütininmiş gibi alıştırırsan ideal kilona ulaştıgında geri kilo almazsın.

Hocam ne yaptın kardiyoyla mı zayıfladın.

Yok sarkıntını diyorum kardeş yukarıda zaten yazdım.

Kiloyu doğru şekilde verirsen sarkma olmaz diyorum bende.

Geri
Yukarı