115 kilodan 75 kiloya nasıl hızlıca düşülür?

Önemli olan bir hedefi amacıyla birlikte gerçekleştirmeniz. Bu amaç sizi ister istemez zorlayacak bir duruma getirmeli. Kendimden örnek vereyim. 5 ayda 17 kilo vermiştim. Zamanında amacım hoşlandığım kadına daha iyi görünmekti ve başardım. :)

Sirke + Atkins diyeti + Paleo diyeti + 45 dk kardio + Bölgesel idman + İSTİKRAR

Kısa sürede bingosun. Yap derin eline gelir. Mental olarak kaldırabiliyorsan.

Hocam ne yaptın kardiyoyla mı zayıfladın.

kardiyo yürüyüş koşu agırlık çalışma diyet vs her şeyi yapmaya çalıştım ama maalesef yeterli proteini alamadım için kas kaybı yaşadım gene de iyi tutmaya çalıştım.

Kiloyu doğru şekilde verirsen sarkma olmaz diyorum bende.

Hocam 25 kilonun üstünde verdiginiz zaman deri genişledigi için her türlü sarkma oluyor sen sürekli kilo alıp veren biri değilse uzun yıllar aynı kiloda kalan biriyse sarkma yaşar.

kardiyo yürüyüş koşu agırlık çalışma diyet vs her şeyi yapmaya çalıştım ama maalesef yeterli proteini alamadım için kas kaybı yaşadım gene de iyi tutmaya çalıştım.

Hocam 25 kilonun üstünde verdiginiz zaman deri genişledigi için her türlü sarkma oluyor sen sürekli kilo alıp veren biri değilse uzun yıllar aynı kiloda kalan biriyse sarkma yaşar.

Yani bende 35 klo verdim sadece ağırlık çalışarak hiç sarkma olmadı aksine kaslı bir görüntüm mevcut sadece alt karın biraz sırıtıyor o da hiç kardiyo yapmadığım için.

Sen ya ağırlık antrenmanını yanlış yaptın ya da kardiyoyu abarttın.

Polislik için vücut kitle endeksini tutturabilmek için 2 ayda 90 kilodan 77'ye düşmüştüm. Haftada 2-3 gün polislik parkuru kursuna gidiyordum, baya bir efor sarf ettiriyordu bana. Sabah kahvaltımda peynir zeytin yumurta 1-2 dilim ekmek, birazda tahin helvası yiyordum. Akşam yemeğinde de çorba + salata, veya sebze yemeği. Bir de günlük yediğin kalorini sağlık uygulamaları ile takip et. Günde 1000 kalorinin altına düşme, 1500 üstüne çıkma. Şimdiden başarılar.

Polislik için vücut kitle endeksini tutturabilmek için 2 ayda 90 kilodan 77'ye düşmüştüm. Haftada 2-3 gün polislik parkuru kursuna gidiyordum, bayağı bir efor sarf ettiriyordu bana. Sabah kahvaltımda peynir zeytin yumurta 1-2 dilim ekmek, biraz da tahin helvası yiyordum. Akşam yemeğinde de çorba + salata, veya sebze yemeği. Bir de günlük yediğin kalorini sağlık uygulamaları ile takip et. Günde 1000 kalorinin altına düşme, 1500 üstüne çıkma. Şimdiden başarılar.

Hocam her şeye eyvallahda sonda dedigin çok yanlış ortalama bir insan günde 2500-3000 kalori yakıyor hiçbir şey yapmadan nefes alıp vermesi yeterli 1500 kalori açık çok fazla kas kaybı yaşar sarkmaları tetikler 1500 kalori alsa karbonhidratıda kesmiş diyelim halsizlik hisseder vitamin eksikleri vs aman deyim.

Hocam her şeye eyvallahda sonda dedigin çok yanlış ortalama bir insan günde 2500-3000 kalori yakıyor hiçbir şey yapmadan nefes alıp vermesi yeterli 1500 kalori açık çok fazla kas kaybı yaşar sarkmaları tetikler 1500 kalori alsa karbonhidratıda kesmiş diyelim halsizlik hisseder vitamin eksikleri vs aman deyim.

Çok haklısın. Konu sahibi arkadaş hızlıca kilo vermeyi sorduğu için, kendim de kısa sürede hızlı kilo vermem gerektiğinden dolayı uyguladığım programı yazdım.

Geri
Yukarı