115 TL'ye Kadar Işıklı Klavye Önerisi

SnowGhost

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Samsun
Daha fazla  
Selam arkadaşlar bu hafta sonu bir klavye almayı planlıyorum başlıkta belirttiğim gibi 115 TL bütçem var . Işıklı olması tercihim . Ben 2 tane buldum kullanan varsa yorumunu almak isterim .

İlk bulduğum a4tech : www.vatanbilgisayar.com: BLODDY B120 GAMING KLAVYE - Vatan Bilgisayar

İkincisi Logitech : LOGITECH G105 TÜRKÇE OYUNCU KLAVYE - Teknosa

Ben şahsen logitech tercih ettim kalite açısından . Sizinde önerebileceğiniz birşeyler varsa bekliyorum şimdiden teşekkürler .

Bloody B120 öneririm.
Kuzenim kullanıyor ve oldukça memnun. Sitesindeki yazılımı indirerek makro ayarları da yapabiliyorsun.

Mouse'la beraber alacaksan Devastator seti çok uygun. Sadece klavye alacaksan dediğim gibi B120 oldukça iyi bir model.

Ben de A4 Tech'in şu an piyasa olmayan ışıklı bir modelini kullanıyorum. Gaming klavye değil ama ışığından ve kalitesinden memnunum.

Aslında mouse ihtiyacım yok . Logitech g100 kullanıyorum . Yani Devastator alsam elime fazladan bulunur yine bir şey değişmez ama en uygun dediğiniz gibi A4 Tech b120 olacak sanırım.

CM Storm Devastator sipariş etmiş bulunmaktayım . Konu başlığı alındı olarak değiştirilebilir.

Aslında mouse ihtiyacım yok . Logitech g100 kullanıyorum . Yani Devastator alsam elime fazladan bulunur yine bir şey değişmez ama en uygun dediğiniz gibi A4 Tech b120 olacak sanırım.

CM Storm Devastator sipariş etmiş bulunmaktayım . Konu başlığı alındı olarak değiştirilebilir.
En iyisini yapmışsınız. A4 Tech Bloody B120 alsaydınız aradığınız performansı bulamayabilirdiniz.

Bloody B120 aldım çok memnunum. Farkında olmadan kazara sıvı testi yaptım, yani kola döküldü :D yanında verdiği yüzükle hemen tuşları çıkardım sildim hiç bir sorun ile karşılaşmadım, çok sağlam bir klavyedir tavsiye ederim kardeşim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı