1150 Soket SLI Anakart Önerisi

Denizeri24

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 adet GTX 1080 Ti'a sahibim, şu anda satılan bir anakart tavsiyesi istiyorum.

İnternetten biraz SLI anakartlara baktım ama baktıklarımın hepsinin stokları tükenmiş. Şu anda stoklarda olan, fiyatı önemli olmayan(bütçem sınırsız) 1150 soket, 32 GB RAM kapasiteli anakart arıyorum.

NOT : Ekran kartları çok büyük, 2 slot birden kaplıyor.
NOT 2 : İşlemcim i7 4790K

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 adet GTX 1080 Ti'a sahibim, şu anda satılan bir anakart tavsiyesi istiyorum.

İnternetten biraz SLI anakartlara baktım ama baktıklarımın hepsinin stokları tükenmiş. Şu anda stoklarda olan, fiyatı önemli olmayan(bütçem sınırsız) 1150 soket, 32 GB RAM kapasiteli anakart arıyorum.

NOT : Ekran kartları çok büyük, 2 slot birden kaplıyor.
NOT 2 : İşlemcim i7 4790K
Eğer bulabilirsen MSİ Z97 Gaming 3 gayet güzel bir anakart.(SLI desteği yokmuş özür dilerim)
Üstte arkadaşın attığıda fena değil.

Son düzenleme:

Not: Ekran kartları çok büyük, 2 slot birden kaplıyor.
Not 2: İşlemcim i7 4790K.

Zaman bayağı geçmiş ama bir şey soracağım 4790k 1080 Ti SLI'ı besleyebiliyor mu? Ve ya ne kadar overclock yaptın?

Geri
Yukarı