11500TL 15.6 laptop önerisi

Bütçe
11500tl
Bütçe artar ise bunu öneririm:

Kullanmadığım için bilmiyorum fakat büyük ihtimal ışıklıdır çünkü oyuncu bilgisayarlarının büyük bir kısmında klavye ışıklandırması oluyor.
peki bu modelin İntel versiyonu var mı? Çünkü mobilde AMD hoşuma gitmiyor tekli çekirdekte çok geride kalıyor. Ayrıca AMD kullanan arkadaşlarım ısınma sorunu yaşadıklarını söylüyorlar.

Peki bu modelin Intel versiyonu var mı? Çünkü mobilde AMD hoşuma gitmiyor tekli çekirdekte çok geride kalıyor. Ayrıca AMD kullanan arkadaşlarım ısınma sorunu yaşadıklarını söylüyorlar.
Isınma sorunu yok. Aksine AMD işlemciler İntel işlemcili laptoplara göre daha serin çalışıyor ve daha performanslı.

peki bu modelin İntel versiyonu var mı? Çünkü mobilde AMD hoşuma gitmiyor tekli çekirdekte çok geride kalıyor. Ayrıca AMD kullanan arkadaşlarım ısınma sorunu yaşadıklarını söylüyorlar.
Hocam var fakat hem bütçenizin daha üstünde. Bu bütçede sadece 1660ti ve İntel bulunanlar satılıyor. Ayrıca hocam Amd'de ısınma sorunu yok.

Isınma sorunu yok. Aksine AMD işlemciler Intel işlemcili laptoplara göre daha serin çalışıyor ve daha performanslı.

Arkadaşımda i7 var ve 60 derecede çalışıyor başka bir arkadaşımda AMD işlemci var 90 derecelerde tabii bu sorun düzeltilmiştir belki ama tekli çekirdekte AMD çok geride sadece çoklu çekirdek performansına odaklı yapıyorlar.
Hocam var fakat hem bütçenizin daha üstünde. Bu bütçede sadece 1660 Ti ve Intel bulunanlar satılıyor. Ayrıca hocam AMD'de ısınma sorunu yok.

Kaliteli bir 1660 Ti da olabilir. Sadece tercihen 2060 dedim.

Arkadaşımda i7 var ve 60 derecede çalışıyor başka bir arkadaşımda AMD işlemci var 90 derecelerde tabii bu sorun düzeltilmiştir belki ama tekli çekirdekte AMD çok geride sadece çoklu çekirdek performansına odaklı yapıyorlar.
Hocam laptoplarda 90 derece normal. Bende i7-10750H bulunan laptop var, Ets 2'yi en yüksekte oynarken 90 derece oluyor. Ama Amd olsa Amd'de de olma ihtimali var, sonuçta laptop, masaüstü kadar serin çalışmaz.

Hocam laptoplarda 90 derece normal. Bende i7-10750H bulunan laptop var, Ets 2'yi en yüksekte oynarken 90 derece oluyor. Ama Amd olsa Amd'de de olma ihtimali var, sonuçta laptop, masaüstü kadar serin çalışmaz.
Tamam zaten artık 105 derece sınırı var 100 derecee kadar sıkıntı olmuyor. Ama ben teki çekirdek kullanacağım genellikle bu yüzden Intel istiyorum. Çoklu isteseydim AMD isterdim.

Geri
Yukarı