11800H ve 10870H

Dizüstü bilgisayarda çok farketmeyeceğinizden eminim. Bende R9 5900HX var. Detayları bilmiyordum of çok iyi R9 5. nesil felan heyecanla aldım ama. Masaüstündeki kadar akıcı ve kaliteli değiller işin gerçeği. Tabii küçücük kasaya sığdırdıkları için herşeyi böyle olması da doğal.

11800H alabilirsen daha iyi olur.

Tüm çekirdekler %100 çalıştığında arada fark var. Ama tüm çekirdekler %100 çalışmadığı için oyunlarda, uygulamalarda çok aşırı bir fark olmaz. Yalnız güçlü bir ekran kartı varsa içinde 11800H alırsan daha iyi olur darboğaz yaşamama açısından.

1.jpg

Hocam cpu zorlayacak işler yapıyorsanız ve paranız varsa alın tabiki de. Eğer oyun içinse hangisi ekonomik olarak size daha avantajlıysa onu alın bence

Dizüstü bilgisayarda çok fark etmeyeceğinizden eminim. Bende R9 5900HX var. Detayları bilmiyordum of çok iyi R9 5. nesil falan heyecanla aldım ama. Masaüstündeki kadar akıcı ve kaliteli değiller işin gerçeği. Tabii küçücük kasaya sığdırdıkları için her şeyi böyle olması da doğal.

Full yükte Warzone oynarken i7 9750H 98 derece 3.2-3.3 GHz de çalışıyordu thermal macun yeniledim 85 derece 4.GHz elde ettim sonuçlar iyiydi thermal macun yenileyin en az 2 yılda 1

Full yükte Warzone oynarken i7 9750H 98 derece 3.2-3.3 GHz de çalışıyordu thermal macun yeniledim 85 derece 4.GHz elde ettim sonuçlar iyiydi thermal macun yenileyin en az 2 yılda 1
Ben Rage2 oynuyorum son zamanlarda 85-87 civarlarında geziyolar GPU ve CPU ne kadar iyidir bilmiyorum. Bir de 2K kullanıyorum onla alakalıdıır belki de bilmiyorum.

Geri
Yukarı