Çözüldü 11K'lık anka Crow'lu Brawl Stars hesabım ban yedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

6410

Femtopat
Kısa süre önce hesabım çalındı, sonra ban yedi. Desteğe ulaşıyorum yan hesabımdan ama supercell ID, Google Play vs. diyor. Supercell helpshift'tende ulaştım. Onda oluyor gibiydi ama e postada bana soru sordular. Bu maili cevaplamayın diyordu. Aynı şey arkadaşımada oldu. Lütfen yardım edin.

Çözüm
Kısa süre önce hesabım çalındı, sonra ban yedi. Desteğe ulaşıyorum yan hesabımdan ama supercell ID, Google Play vs. diyor. Supercell helpshift'tende ulaştım. Onda oluyor gibiydi ama e postada bana soru sordular. Bu maili cevaplamayın diyordu. Aynı şey arkadaşımada oldu. Lütfen yardım edin.
Brawl stars'ın böyle sorunları bolca görülür. Oyunu bıraktım ben, çünkü ban yiyip hırsımı bir şeyden çıkarırım diye. (Asabiyimdir)
Demek istediğim: Oyuna para yatırılmaz, ömrünü o oyunla geçirmemelisin.
Maalesef beni de çok mağdur ettiler.(Clash Royale, Brawl Stars) Destekle iletişime geçmekten başka yapacak bir şeyiniz yok.

ce hesabım çalındı, sonra ban yedi. Desteğe ulaşıyorum yan hesabımdan ama supercell ID, Google Play vs. diyor. Supercell helpshift'tende ulaştım. Onda oluyor gibiydi ama e postada bana soru sordular. Bu maili cevaplamayın diyordu. Aynı şey arkadaşımada oldu. Lütfen yardım edin.
Bildiğim kadarıyla, destek ekibine ulaşmak tek seçeneğin.

Brawl stars'ın böyle sorunları bolca görülür. Oyunu bıraktım ben, çünkü ban yiyip hırsımı bir şeyden çıkarırım diye. (Asabiyimdir)
Demek istediğim: Oyuna para yatırılmaz, ömrünü o oyunla geçirmemelisin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı