12.000 -13.000 TL Gaming laptop önerisi

Bu fiyata 2070 li laptop aldıktan sonra ram takviyesi yapmak sorun olmaz ya 😂. Fakat ben hala önce modelden önce hangi markaya yönelmeliyim kısmında takılı kaldım. Casper monster seçiminde monster önerildi. Fakat işin içine hp girince yorumlar ne olur? Isınma gibi bir kronik sıkıntısı o vs var mıdır omen serisinin?

Bu fiyata 2070'li laptop aldıktan sonra RAM takviyesi yapmak sorun olmaz ya 😂. Fakat ben hala önce modelden önce hangi markaya yönelmeliyim kısmında takılı kaldım. Casper Monster seçiminde Monster önerildi. Fakat işin içine HP girince yorumlar ne olur? Isınma gibi bir kronik sıkıntısı o vs var mıdır Omen serisinin?

HP Pavilion serisinden uzak durun ama Omen kalitelidir. Acer Nitro'dan da uzak durun ama Predator iyidir Lenovo Legion çok iyidir ama L340 iç tasarımı rezalet bu arada Monster olarak da Tulpar Abra'dan kaliteli ama ASUS ROG bakabilirsiniz ucuza bulursanız MSI alın derim.

Ama Acer yerine Monster tercih ederdim ben sonuçta Acer aşırı kaliteli değil.

ASUS ROG iyidir.

Hem Lenovo kalitesi hem 1TB SSD evet SSD hem i7-10750H hem RTX2060 hem 17, 3 inç ben olsam bunu alırdım sonuçta bu özellikteki bir MSI daha pahalı olurdu.

Bu da MSI 32 GB olması avantaj.
MSI logosuna +1k para istiyor galiba.

Şahsen ben Abra A5 v15.5 kullanıyorum ve memnunum ama sizin bütçenizde olsam Monster almam 1K fazla verip aynı özellikte Lenovo alırım.

Son düzenleme:
HP Pavilion serisinden uzak durun ama Omen kalitelidir. Acer Nitro'dan da uzak durun ama Predator iyidir Lenovo Legion çok iyidir ama L340 iç tasarımı rezalet bu arada Monster olarak da Tulpar Abra'dan kaliteli ama ASUS ROG bakabilirsiniz ucuza bulursanız MSI alın derim.

Ama Acer yerine Monster tercih ederdim ben sonuçta Acer aşırı kaliteli değil.

ASUS ROG iyidir.

Hem Lenovo kalitesi hem 1TB SSD evet SSD hem i7-10750H hem RTX2060 hem 17, 3 inç ben olsam bunu alırdım sonuçta bu özellikteki bir MSI daha pahalı olurdu.

Bu da MSI 32 GB olması avantaj.
MSI logosuna +1k para istiyor galiba.

Şahsen ben Abra A5 v15.5 kullanıyorum ve memnunum ama sizin bütçenizde olsam Monster almam 1K fazla verip aynı özellikte Lenovo alırım.
Cevap için çok teşekkürler hocam. Lenovonun bu kadar kaliteli bir marka olduğunu bilmiyordum açıkçası. Yani diyorsunuz ki o paralara çıktıktan sonra biraz daha zorlayıp monster yerime lenovo al. Biraz araştırayım bakalım lenovoyu. Çok teşekkür ederim.

Cevap için çok teşekkürler hocam. Lenovo'nun bu kadar kaliteli bir marka olduğunu bilmiyordum açıkçası. Yani diyorsunuz ki o paralara çıktıktan sonra biraz daha zorlayıp Monster yerime Lenovo al. Biraz araştırayım bakalım Lenovo'yu. Çok teşekkür ederim.

Hocam Lenovo'nun Legion serisi kalitelidir, Ideapad Gaming'ler fena değildir ama Legion başkadır.

Geri
Yukarı