13000 TL Laptop Önerisi

Çok çok teşekkür ederim herkese. Bu attığım laptopta nvidia yok biliyorsunuz. Çok sıkıntı çıkarır mı veya hangi rtx hangi ekran kartına denk gelir ?
Bir de bu laptoptan olan arkadaşlara sorum bu laptopta hangi özellikler iyi hangi özellikler kötü size göre ?
Sana bağlı bir durum. Nvidia’ya alışanlar diğerlerinde rahat edemiyor. Göreceli.

Nitro 5, Amazon Almanya sitesinde 13 bin civarına satılıyordu galiba. MSI Alpha hakkında yorumum yok.

Nitro5 ürününün İ7 10750h olan versiyonu 13 bin civarında, i5 11300h olan ise 11 bin civarında.

Arkadaşlar fiyat olarak 14bin tl ye kadar çıkabilirim. Daha fazla önerilere açığım. Yurtdışı almak çok mantıklı biliyorum fakat şu an düşünmüyorum.

RTX3060, 5600M'den çok daha performanslı bir kart aradaki farkı hissedersiniz tabii fiyatta aynı orantında değişiyor.
Anlamıyorum ki dolar 50kr artınca +2500tl fark koyuyorlar düşünce tık yok
LENOVO 81Y600NPTX Legion 5/ i7-10750H/16GB RAM/1TB+512GB SSD/RTX2060 6GB/15.6"FHD 144 HZ/Win 10/ Gaming Laptop Siyah
hocam bu nasıldır peki ?
Laptopu aldım bakalım hayırlısıyla. @Radeon RX 5500M hocam da almıştı sanki. Kendim windows kurmayı falan her şeyi biliyorum fakat tamamen temiz kurmak istiyorum driverler olsun falan. Siz nasıl yaptınız biraz tüyo verebilir misiniz ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı