12.000-14.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
12.000-14.000
Teşekkür ederim öneriler için. ASUS ve Acer da düşündüm ancak tek kanal RAM ile geliyor ikisi de. MSI ise 5600M kullanıyor ve SolidWorks programı CUDA çekirdekli ile verimli hale geliyor diye duydum. Bu sebeple NVIDIA kart olması taraftarıyım. GameGaraj yeni bir firma olduğundan biraz korkarak yaklaşıyorum. Uzun süre kullanan biri var mı aramızda acaba?

GameGaraj yeni bir marka değil 18 yıllık eksa bilgisayar çatısı altında yani güvenebilirsiniz.

GameGaraj yeni bir marka değil 18 yıllık eksa bilgisayar çatısı altında yani güvenebilirsiniz.

Marka olarak uzun seneler olsalar da cihazları daha çok yeni. Firmaya karşı değil cihaza karşı temkinliyim hocam.
GL65 ile aynı olduğu söylenmiş ama gidip inceledim kasada farklılıklar olduğunu düşünüyorum. İçini bilemem tabi.

Marka olarak uzun seneler olsalar da cihazları daha çok yeni. Firmaya karşı değil cihaza karşı temkinliyim hocam.

Kullananlar memnunlar bir de GameGaraj yeni laptoplarını duyurmuş bakın derim.

Not: Aynısının siyahı daha ucuz.

Kullananlar memnunlar bir de GameGaraj yeni laptoplarını duyurmuş bakın derim.

Not: Aynısının siyahı daha ucuz.

Tek fanlı sanırım siyah modeli. Beyaz hoşuma gitmedi tasarım olarak mağazalarında farklı konfigürasyonlarda aynı cihaz mevcuttu.
Arkadaşlar 2 hafta içinde iadenin gelmesini bekliyorum. Monster T7 22.1 Almayı düşünüyorum. Sebebi ise 3060 Max-p ekran kartı. Bu fiyatlarda ancak 15.6 inç 2060 ekran kartlı cihazlar var artık. 2070'e sahip olan cihazların hepsi tükendi. Legion Global hesabına mesaj attım 3000 serisi cihazları sormak için ancak belli bir tarih vermedi. Önümüzdeki haftalarda dedi. Sizin bir öneriniz var mı? 22.1 en mantıklısı görünüyor ya da gidip Evkur'dan 2060'lı Legion 5 alacağım büt. Emi tamamıyla kullanmayarak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı