12.000 bütçe ile Gaming laptop önerisi

Bu forumda Legion'u kötüleyen günah işler, Legion alın hocam hatta indirim bekleyin stoklar yenilenince düşer muhtemelen, eğer beklerseniz MSI Alpha 6600M de alabilirsiniz bazen 13bin'e kadar düşüyor ve hepsini tokatlayan bir bilgisayar.
Legion ne zaman düşer ki? Daha bu ayın başında düşmüştü. Fakat ben ona yetişemedim. Ekim'in ilk haftasına kadar bir daha olur mu indirim?

Bu forumda Legion'u kötüleyen günah işler, Legion alın hocam hatta indirim bekleyin stoklar yenilenince düşer muhtemelen, eğer beklerseniz MSI Alpha 6600M de alabilirsiniz bazen 13Bin'e kadar düşüyor ve hepsini tokatlayan bir bilgisayar.
Oha 13 bine inmiş hiç beklemeden alın!

Legion ne zaman düşer ki? Daha bu ayın başında düşmüştü. Fakat ben ona yetişemedim. Ekim'in ilk haftasına kadar bir daha olur mu indirim?

Bulunmaz nimet.

G
Güncelledim yorumu hocam Alpha düşmüş yine hemen alın onu fiyatına göre daha iyisi yok, ayrıca satıcısı amazon yani daha ne olsun.

Amazon'dan nasıl ödeme yapabilirim kartta 10.000₺ limit var. 2 kart birleştirip alabilir muyuz acil söyleyin yoksa benim bahtsızlığımdan biter yine stokk

Yeni konular

Geri
Yukarı