12.000₺ buzdolabı önerisi

tkucukgenc

Hectopat
Daha fazla  
Bütçe maksimum 12.000₺ ama 11.000₺ bandında olursa daha güzel olur. Çift kapılı olması tercihim ama olmazsa da olur, iç hacmi de en düşük 500 550L civarında olursa çok memnun olurum. Sharp diye bir marka hakkında güzel şeyler duydum ama Türkiye'de servisi hakkında bir bilgi bulamadım. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Dediğiniz marka ama bir bilgim yok.

İnternet üzerinden almayacaksanız hiç internetten araştırmaya girmeyin fiyatlar çok farklı olabiliyor. Ek olarak bazen mağazalarda çok daha iyi indirimli ürünler olabiliyor. Buna göre araştırmasını yapsanız daha iyi olacaktır.
  • Samsung RF50K5920SL

Bütçe maksimum 12.000₺ ama 11.000₺ bandında olursa daha güzel olur. Çift kapılı olması tercihim ama olmazsa da olur, iç hacmi de en düşük 500 550L civarında olursa çok memnun olurum. Sharp diye bir marka hakkında güzel şeyler duydum ama Türkiye'de servisi hakkında bir bilgi bulamadım. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Hocam yasaklar kalktığında her ilçede veya ilde olan bayilerden gidip bakmanız daha iyi olur. Büyüklüğü açısından içinin büyüklüğü açısından falan daha akla yatkın olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı