12.000₺ buzdolabı önerisi

Şu öneri yapan kişilerin çoğu fiyatı dolduran ürünleri öneriyor sadece. Özellikleri hakkında bilginiz var mı, niye öneriyorsun, önermen için geçerli bir ekstra özelliği mi var? Sorsan bilmezler ama.

A+ buzdolabı bizimkine benzer kompresörüde sessiz kullanışlılık açısından telefona bağlanıyor üzrendede ekran var toplam hacim 655 litre 459 kwh yıllık tüketimi var yeter mi?

A+ buzdolabı bizimkine benzer kompresörüde sessiz kullanışlılık açısından telefona bağlanıyor üzerinde de ekran var toplam hacim 655 litre 459 kwh yıllık tüketimi var yeter mi?

Üzerinde ekran olması ve telefona/internete bağlanabilir olması kime göre neye göre? Bunu geçiyoruz. A+ yeterince iyi değil. Senin kullandığın buzdolabında bulunan kompresör tipi/basınç gücü ile attığın üründeki birebir aynı değil, ses seviyesini ve verimini bilmiyorsun. Ancak bu bağlamda marka önerisi yapabilirsin, ürün önerisi yapamazsın çünkü bu bütçede yeterince bilgin yok. Vestel'e gelince de sondan birinci olan, asla ve asla önerilmemesi gereken markadır.

Esktra özellik de demiştim ama ben başka bir şey göremedim.

Üzerinde ekran olması ve telefona/internete bağlanabilir olması kime göre neye göre? Bunu geçiyoruz. A+ yeterince iyi değil. Senin kullandığın buzdolabında bulunan kompresör tipi/basınç gücü ile attığın üründeki birebir aynı değil, ses seviyesini ve verimini bilmiyorsun. Ancak bu bağlamda marka önerisi yapabilirsin, ürün önerisi yapamazsın çünkü bu bütçede yeterince bilgin yok. Vestel'e gelince de sondan birinci olan, asla ve asla önerilmemesi gereken markadır.

Esktra özellik de demiştim ama ben başka bir şey göremedim.

41 dB yazmayı unutmuşum hocam ve evet internete bağlanması bir artı. (ekranı bilmem olmayan modelleri de var alabilir).
Edit: Vestel kötü ise buyrun.

Vestel markasından çok şikayetçiyiz bir önceki cihazım Vestel'di.

Dediğiniz marka ama bir bilgim yok.

Çok teşekkür ederim, markalar hakkında bir bilgi veya yorumunuz var mı?

Şu öneri yapan kişilerin çoğu fiyatı dolduran ürünleri öneriyor sadece. Özellikleri hakkında bilginiz var mı, niye öneriyorsun, önermen için geçerli bir ekstra özelliği mi var? Sorsan bilmezler ama.

Önerdiğiniz bir marka model var mı acaba?

Herkese çok teşekkür ederim markalar hakkında bir yorum yapma şansınız var mı? Özellikle Bosch, Siemens, Arçelik, LG, Beko hakkında.

Önerdiğiniz bir marka model var mı acaba?

Model öneremeyeceğim fakat marka olarak Samsung, Siemens, Bosch gibi dünyaca tanınmış ve kaliteli markalar arasından seçim yapmanızı öneririm.
Enerji Sınıfını da ön planda tutun.

Sepaş Enerji Elektrik Tedarikçisi şirketi'ne göre;

• A++ buzdolabı, 0.5 kw elektrik harcar.
  • A+ buzdolabı, 1.1 kw enerji harcar.
  • A buzdolabı, 1.5 kw elektrik harcar.

Geri
Yukarı