12.000 TL Gaming laptop önerisi

Anladım hocam. 😀 Hayırlı olsun iyi oyunlar dilerim.
Teşekkür ederim efendim. İnşallah Monster'ı seçtiğim için ilerde pişman olmam. Çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için. Allah razı olsun.
Bir de son olarak bir şey sormak istiyorum. İnternetten alınca bir sorun yaşamam değil mi? Ya da kargo ile gelirken bir sorun olursa ne yapabilirim? Hepsiburada sorun çıkarmaz değil mi?

Teşekkür ederim efendim. İnşallah Monster'ı seçtiğim için ilerde pişman olmam. Çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için. Allah razı olsun.
Bir de son olarak bir şey sormak istiyorum. İnternetten alınca bir sorun yaşamam değil mi? Ya da kargo ile gelirken bir sorun olursa ne yapabilirim? Hepsiburada sorun çıkarmaz değil mi?
Kargo gelirken kutuyu açarken bir yandan telefon ile video kaydı alın. Bir sorun olursa cihazda kanıt olarak sunarsınız.

Monsterla sıkıntı yaşamazsın. Beğenmezsen iade de edebilirsin bir parçada sıkıntı varsa parça değişimi de yaparlar.

İade hakkım ne kadar? Bir de klavyesi acaba mekanik mi? Yoksa diğer dandik hissiyatı olanlardan mı? Hakkında bu konuda yazı bulamadım.
Mekanik klavye her laptopta yok. Mesela ünlü markalardan yalnızca ASUS ROG Scar RTX 30 serisinde ve GIGABYTE AORUS 17 RTX 30 serisinde var. Monster mekanik klavyeli modeli bir kaç ay sonra getirebilir ama laptopta pekte işe yaramıyor. Harici mekanik klavye alın zaten bütçe artırırım diyorsunuz.

İade hakkı 15 günmüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı