12.000 TL laptop önerisi

Soul Exploiter

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi bir laptop almak istiyorum uzun bir süre götürmesi lazım. Aklımda aşağıdaki modeller var ama ASUS TUF olanı pek tercih etmiyorum sizce hangisini almalıyım isterseniz tavsiyede bulunabilirsiniz. Bütçem 500 TL'ye kadar oynayabilir fazlası mümkün değil şimdiden teşekkürler.

İşlemci konusunda sıkıntım yok fakat RAM veya SSD takmam gerektiği zaman garantiye yollamam gerekiyormuş bu yüzden uğraşmak istemiyorum açıkcası.
Hayır bende FA506 IU serisinden var ve yükseltme yaparken başka bileşenlere zarar vermediğiniz sürece garanti dışı kalmıyor cihaz

Hayır bende FA506 ıu serisinden var ve yükseltme yaparken başka bileşenlere zarar vermediğiniz sürece garanti dışı kalmıyor cihaz.

Peki ısınma sorunu falan oluyor diyorlar bu konuda rahatsız oldun mu? İşlemci kaç dereceyi gördü ve sıcaklaklık klavyenin hangi bölgesinde daha yoğun? Sorularımı cevaplarsan memnun olurum.

Peki ısınma sorunu falan oluyor diyorlar bu konuda rahatsız oldun mu? İşlemci kaç dereceyi gördü ve sıcaklaklık klavyenin hangi bölgesinde daha yoğun? Sorularımı cevaplarsan memnun olurum.

Isınma sorunu her laptopta olduğu gibi bunda da var. İşlemci maksimum NFS Heat oyununda 100 dereceyi görmüştü. Ancak bu dereceleri görmesine rağmen 1 kere bile darboğaz yapmadı. Eğer bu sıcaklıklardan rahatsız olursanız Turbo Boost'u kapatıyorsunuz ve işlemci 75-80 dereceyi geçemiyor, 81 olmuyor kısacası, Turbo Boost'u kapatınca herhangi bir FPS kaybı da yaşamıyorsunuz. Sıcaklık klavyeye adam akıllı hiç vurmuyor. Wasd tarafında ise genel klavye sıcaklığına göre yok denilecek kadar az. Elinizi en çok koyduğunuz yere göre düşük sıcaklığı ayarlamışlar. Çok da memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı