12.000 TL laptop önerisi

Werlott

Decapat
Dostlar selamlar 👋. Bana yaklaşık 5-6 sene gidebilecek uzun ömürlü ve ona göre de bir kasa sağlamlığı olan cihaz lazım. Aşağıdakilerden hangisini önerirsiniz veya önerebileceğiniz başka bir cihaz var mı? (Bütçe 12k'yı çok aşmasın istiyorum.)
NOT: Ben uzun süre kullanacağım için rtx'li bir cihaz istiyorum sizce de mantıklı mı?
Ayrıca tavsiyelerinizi nedenleriyle birlikte yazarsanız ben de bilgilenirim, şimdiden teşekkürler 😊😊

Hikayeli oyun oynamıyorsan ya da Warzone gibi oyunlar oynamıyorsan RTX çok mantıklı değil çünkü Valorant, CS:GO, LoL bu oyunlara RTX gelmez. Ha ama oynarım diyorsan evet mantıklı. Şahsen benim bütçem 10000 civarıydı TUF FA506IU aldım. Gayet memnunum.

Hikayeli oyun oynamıyorsan ya da Warzone gibi oyunlar oynamıyorsan RTX çok mantıklı değil çünkü Valorant, CS:GO, LoL bu oyunlara RTX gelmez. Ha ama oynarım diyorsan evet mantıklı. Şahsen benim bütçem 10000 civarıydı TUF FA506IU aldım. Gayet memnunum.
Aldığınız modelde gtx 1660ti mı var ?
Aralarından kesinlikle Legion 5. Çağırın Legion hocamı o daha bir şevkle söylesin.
😆😆Aslında ben de ağırlıklı olarak Legion düşünüyorum ama acaba diğerlerinde gözüm kalır mı ki ? Ayrıca neden herkes Legion öneriyor cidden merak ediyorum🤔

HP OMEN ve Legion'ı öneririm. İkisinde de MUX var. Ben şahsen Legion 5 aldım. Kasası bana daha sağlam hissettirdi, içerisinde 115W 2060 var (en güçlü 2060) ve işlemcisi çok çok daha iyi. OMEN'de hangi 2060 var bilmiyorum.

OMEN alacaksanız Amazon'dan alın. Bence hiç almayın, orası ayrı. Aynı paraya 4800h var Legion 5'te.

Aralarından kesinlikle Legion 5. Çağırın Legion hocamı o daha bir şevkle söylesin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı