12.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
12.000
Bana kalırsa evet. NTSC'si ve W değeri daha iyi.

Sorunlu Clevo kasa, plastik fırın görevi görebilir. Neye dayanarak bunu önerdiniz?

3050'li modeli.

Bana kalırsa evet. NTSC'si ve W değeri daha iyi.

Sorunlu Clevo kasa, plastik fırın görevi görebilir. Neye dayanarak bunu önerdiniz?

3050'li modeli yalnız bu, alınmaz.

3050 Ti yerine 3050'yi önerme sebebim de bütçenin üstüne çıkmamak.

Clevo kasayı ben de kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadığım için önerdim, RTX 3060 var bir de 3050'den çok daha iyi.
Siz sorun yaşamadınız diye o ürün sorunsuz olmuyor yalnız, bir farkına varamadılar şunun. Isınma sorunları yüzünden 3060'ı tam verimli bir şekilde kullanamayacak alan kişi, ısınma sorunlarının dışında Clevo kasanın beraberinde getirdiği birden çok sorun var üstelik.
3050 Ti yerine 3050'yi önerme sebebim de bütçenin üstüne çıkmamak.
Benim attığım model 3050Ti kullanıyor, dikkat ettiniz mi?

Siz sorun yaşamadınız diye o ürün sorunsuz olmuyor yalnız, bir farkına varamadılar şunun. Isınma sorunları yüzünden 3060'ı tam verimli bir şekilde kullanamayacak alan kişi, ısınma sorunlarının dışında Clevo kasanın beraberinde getirdiği birden çok sorun var üstelik.

Şuan en iyisi Abra mı hocam? Abra çok ısınıyor diyorlar genel olarak.

500tl fark var

Şu anlık en iyisi o gibi görünüyor. Isınma sorunu yaşatan modeller sorunlu Clevo kasa kullanıyor, attığımda ise sorunsuz tongfang kasa var, ısınma sorunu yok yani.

Teşekkürler. PC'yi aldıktan sonra RAM modelinin aynısından alacak değil mi? Öyle biliyorum.

%45 NTSC ekran hiç yakışmıyor bu cihaza, Abra'da %99 NTSC ekran var. Ekran kartının W değeri de Abra'da daha yüksek olması lazım.

W değerleri eşit. ROG'un paneli bir photoshop için uygun değil fakat oyun için kullanılacakmış. Panel harici eksidense her şekilde artısı var :)

Geri
Yukarı