12.000 TL monitör dahil GTX 1080 bilgisayar toplama

MysticGamer

Hectopat
Daha fazla  
Ben bu sistemi topladım ancak güç kaynağı bu sisteme yeter mi? Pek emin değilim. Sizin de 12000 TL'yi geçmiyecek önerileriniz varsa önerilere açığım. Monitör seçerken de 144 Hz 2K ve 1ms olursa çok iyi olur.

IMG_1373.PNG
IMG_1374.PNG
IMG_1375.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
3-4 gündür buna benzer konuların var, hayali sistem kokusu alıyorum.

@Silinen üye @samet67671 @Mehmet Melik Arslan @Asım Demir
Kimse çıkarıp masaya 12.000TL veremez. Hafiften geliyor ama, şimdi bir şey demiyorum. Bu sistemi öneririm. Hayali ise söyleyin. Ryzen 7 1800X içerisinden stok fan çıkıyor mu bilmiyorum. Araştırıp ona göre fan alabilirsiniz. Şu anda bundan iyi fan yok AM4 için. İstenirse RAM 32GB yada 64GB yapılabilir.

2k görüntü olarak daha fazla piksel elemanı içerdiği için daha net görüntü sağlanıyor. Yalnız şöyle bir durum var pc oyunlarda siz çözünürlüğü istediğiniz gibi ayarlarken PS veya Xbox'da görüntüyü büyütüyor fakat çözünürlük ile değil görüntü uzatarak, yani küçük bir resmi paint ile uzatıp masaüstü resmi yapmak gibi. Bu yüzden görüntü kalitesi Pc kadar kaliteli olamıyor. Bana sorarsanız 4k almadıktan sonra 1080P nin dışına çıkmaya gerek yok.

Onun yerine 2 tane monitör bile alabilirsiniz.

1080p monitör hiç yakışmaz.
Cevabını verir bana sorarsan.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı