12.000 TL monitör dahil masaüstü sistem önerisi

oguzkarakelle01

Femtopat
Selamlar, ben 12.000 TL'ye masaüstü bilgisayar almak istiyorum. Hazır bir sistem olmasını isterim çünkü toplama işleri pek bana göre değil. Bu sistemde monitörün olmasını istiyorum ve kullanım amacım genel olarak oyun olsa bile Adobe montaj programları ve fl stüdyo gibi programları da nadiren çalıştıracağım. 12.000 en fazla bütçem mümkünse hiç aşmasın. Sistemin içerisinde SSD olması da iyi olur. Ve işlemci açısından Ryzen 7 ya da Core i7 ya da performans farkları az olan ancak fiyat açısından daha uygun bir şey olabilir. Bu fiyata istediğim özellikte pek bir şey bulamadım umarım anlayışla karşılarsınız. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür eder ve iyi akşamlar dilerim :D

Şu an bir sistem önerebilirim ama ekran kartları aşırı pahalı ve stoklar hala yok bence biraz bekleyin veya sistemi toplayın ekran kartını sonra alın çünkü dolar gitgide artıyor fiyatlar artacak gibi.

Selamlar, ben 12.000 TL'ye masaüstü bilgisayar almak istiyorum. Hazır bir sistem olmasını isterim çünkü toplama işleri pek bana göre değil. Bu sistemde monitörün olmasını istiyorum ve kullanım amacım genel olarak oyun olsa bile Adobe montaj programları ve fl stüdyo gibi programları da nadiren çalıştıracağım. 12.000 en fazla bütçem mümkünse hiç aşmasın. Sistemin içerisinde SSD olması da iyi olur. Ve işlemci açısından Ryzen 7 ya da Core i7 ya da performans farkları az olan ancak fiyat açısından daha uygun bir şey olabilir. Bu fiyata istediğim özellikte pek bir şey bulamadım umarım anlayışla karşılarsınız. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür eder ve iyi akşamlar dilerim :D
Bu fiyata istediğiniz özellikte bir şey bulamamanız normal çünkü yok.

Hocam ben kendi araştırmalarıma göre İ7 veya Ryzen7 li sistem bulamadım bu fiyata.
PQUEEN-DIAMOND/AMD RYZEN 5 1600 (AF)/ASUS TUF GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB/8GB DDR4/240GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA
bu sistem önerimdir özelleştirme kısmında AMD Ryzen 5 PRO'yu seçin Ramden 1 tane daha ekleyin 16 GB olsun özelleştirilmiş fiyatı 10.600TL ye denk geliyor geriye kalan 1400TL ile
bunu alırsınız.

Bu arkadaşın önerdiği sistem çok iyi bunu alıp üstüne benim attığım monitörü alabilirsin.
Sistem olarak bunu önerebilirim, monitör hakkında bilgisi olan arkadaşlar monitör önereceklerdir.
Bu sistem

Monitör indirimde koşun. Sistem de güzel fiyatta.

Veya daha çok para verip RTX 2060 alabilirsiniz ama bence daha fazla para vermeye gerek yok.

Hocam bu sistemi alttaki şekilde özelleştirin.
gameg.png

Ve monitör olarak da bunu alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı